Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polska: „czwarta fala się rozpoczyna”. Rząd ma gotowy scenariusz - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK N O boj fra oszlo ........... ........... Łukasz Słomka Marcin Guz lilyerikson Miroman Wojciech Magryś PanTalony H Janzaj (1216 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polska: „czwarta fala się rozpoczyna”. Rząd ma gotowy scenariusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post

(shownomercy66)
Wiking
Oni już o tym wiedzą ponieważ dane z całych wakacji muszą być zdecydowanie zaniżone. Inaczej nie byłoby interesu turystycznego, czy to krajowego, czy z zagranicy, nie odwiedzaliby tak Polski rodacy którzy pracują na obczyźnie. W ten sposób trochę kasy wpadnie, wakacje się skończą to wszystko wróci do normy. Nie jest możliwe że w 48% zaszczepionego społeczeństwa jest tak mało zachorowań ... , każdy kombinuje jak może.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kama Kama
(Kama9)
Wiking
Dobrze ze rząd liczy fale bo ja się już zagubiłam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Jeszcze parę tygodni i będzie narracja że winą za wszystkie "zachorowania" ponoszą "antyszczepionkowcy"... i wprowadza się obowiązkowe szczepienie. Nie jest ważne że "zachorowanie" nie jest równoznaczne z ciężkim przebyciem choroby/śmiercią , ważne że się walczy... globalnie z chorobą równie "zabójczą" jak grypa.....1984 w całej rozciągłości .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Cud.
Znowu cud.
Przewidzieli i piszą.
Przewidzieli i komentują!
"Nie do wiary, pod napięciem, uwaga!"
Miłego weekendu i spokojnego tygodnia życzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Pinki i mózg i tak zrobią co im sie podoba. Sami zaszczepili sie placebo lub witaminami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Janzaj
(Janzaj)
Wiking
Zaszczepieni chorują i nieszczepieńcy też chorują. NIGDY SIĘ NIE SZCZEPIŁEM na żadną chorobę, chyba że byłem mały. I nie choruję. Obecnie przeszedłem ciężko grypę zwaną COVIDEM i wszystko ok. Nie ma potrzeby się szczepić!!!!! Nazywam idiotą tego, który wprowadza bakterie, wirusy do swojego organizmu. To tak jakbyś zażył marihuany, by poczuć się wyluzowanym. Tylko co dalej??????????. Niech BÓG ma nas w swojej opiece.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Janzaj
(Janzaj)
Wiking
Zaszczepieni chorują i nieszczepieńcy też chorują. NIGDY SIĘ NIE SZCZEPIŁEM na żadną chorobę, chyba że byłem mały. I nie choruję. Obecnie przeszedłem ciężko grypę zwaną COVIDEM i wszystko ok. Nie ma potrzeby się szczepić!!!!! Nazywam idiotą tego, który wprowadza bakterie, wirusy do swojego organizmu. To tak jakbyś zażył marihuany, by poczuć się wyluzowanym. Tylko co dalej??????????. Niech BÓG ma nas w swojej opiece.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Janzaj
(Janzaj)
Wiking
Zaszczepieni chorują i nieszczepieńcy też chorują. NIGDY SIĘ NIE SZCZEPIŁEM na żadną chorobę, chyba że byłem mały. I nie choruję. Obecnie przeszedłem ciężko grypę zwaną COVIDEM i wszystko ok. Nie ma potrzeby się szczepić!!!!! Nazywam idiotą tego, który wprowadza bakterie, wirusy do swojego organizmu. To tak jakbyś zażył marihuany, by poczuć się wyluzowanym. Tylko co dalej??????????. Niech BÓG ma nas w swojej opiece.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok