Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo MałeMi (986 niezalogowanych)
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
bodys napisał:
MałeMi napisał:
bodys napisał:
MałeMi napisał:
Sławek 137 napisał:
Ta psełdopandemia dalej trwa???
Kurczę jak nie oglądam TV i, nie slucham radia, a także, nie czytam artykuły na onet, wp, moja nor, to tej pandemii nie widzę. Jedyne co usłyszę, to to ,że ludziom biorącym udział, w eksperymencie medycznym (po szczepionkach) dzieją sie dziwne rzeczy.

Kazde spoleczenstwo ,ktore jest zaszczepione jest nie do konca zaczepione, zawsze jest jakis % ,ze moga zachorowac, a i tez w maseczkach chodzą, wiec jaką rolę tak naprawde odgrywają \\\\\\\\\\\\\\\"szczepionki\\\\\\\\\\\\\\\" moze to eksperyment medyczny na ludnosci ?


Eksperyment zrobiła Twoja matka rodząc Cię. Niestety nieudany


Nikt sie nie skarży , gwarantuje ze wszyscy sa zadowoleni i dumni ze mnie znają i wrecz z zachwytu podziwiają


Znaczy się, masz zwielokrotnioną schizofrenię w samozachwytowym wydaniu. Niemedyczna lepiej by to określiła chyba



Schizofrenia hebefreniczna. Tu jest zaniżone IQ... Inteligencja to bystrość, lotność i pojętność, a jej posiadaczka zazwyczaj nie produkuje anakolutów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Megip napisał:
bodys napisał:
MałeMi napisał:
bodys napisał:
MałeMi napisał:
Sławek 137 napisał:
Ta psełdopandemia dalej trwa???
Kurczę jak nie oglądam TV i, nie slucham radia, a także, nie czytam artykuły na onet, wp, moja nor, to tej pandemii nie widzę. Jedyne co usłyszę, to to ,że ludziom biorącym udział, w eksperymencie medycznym (po szczepionkach) dzieją sie dziwne rzeczy.

Kazde spoleczenstwo ,ktore jest zaszczepione jest nie do konca zaczepione, zawsze jest jakis % ,ze moga zachorowac, a i tez w maseczkach chodzą, wiec jaką rolę tak naprawde odgrywają \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"szczepionki\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" moze to eksperyment medyczny na ludnosci ?


Eksperyment zrobiła Twoja matka rodząc Cię. Niestety nieudany


Nikt sie nie skarży , gwarantuje ze wszyscy sa zadowoleni i dumni ze mnie znają i wrecz z zachwytu podziwiają


Znaczy się, masz zwielokrotnioną schizofrenię w samozachwytowym wydaniu. Niemedyczna lepiej by to określiła chyba



Schizofrenia hebefreniczna. Tu jest zaniżone IQ... Inteligencja to bystrość, lotność i pojętność, a jej posiadaczka zazwyczaj nie produkuje anakolutów...


Wiedziałem, że zgrabnie to ujmiesz
Przeczytałem definicję i pasuje, jak ulał.
A z tą koprofagią, to w samo sedno. Dziewczę sra tu ile wlezie i się w tym lubuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok