Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kolejne podwyżki cen w Norwegii: najbardziej podrożały paliwa i energia - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty N O boj fra oszlo michał polak Onty_Ja_Gabriel_3. MałeMi (1482 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kolejne podwyżki cen w Norwegii: najbardziej podrożały paliwa i energia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Strajki w Norwegii, po co?
Wskaźniki inflacji wg. powyższego 2,9%
Pielęgniarki strajkowały niedawno bo nie chciały obiecanej podwyżki 2,8 % a chciały 2,9%.
Po co?
Przy inflacji jak powyżej siła nabywcza zarobionych pieniędzy nie zmienia się tj. strajkowana podwyżka wynosi 0 albo null.
Chyba że chodziło o przedłużenie wakacji po Påske.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Nieobecny napisał:
Strajki w Norwegii, po co?
Wskaźniki inflacji wg. powyższego 2,9%
Pielęgniarki strajkowały niedawno bo nie chciały obiecanej podwyżki 2,8 % a chciały 2,9%.
Po co?
Przy inflacji jak powyżej siła nabywcza zarobionych pieniędzy nie zmienia się tj. strajkowana podwyżka wynosi 0 albo null.
Chyba że chodziło o przedłużenie wakacji po Påske.


...nieobecny,ale ciągle zatroskany o norweski dobrobyt ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Ci co zmienili diesle na elektryki mysleli,ze zaoszczedza, tu nic..
Tera trza za wszystko słono płacic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MałeMi napisał:
Ci co zmienili diesle na elektryki mysleli,ze zaoszczedza, tu nic..
Tera trza za wszystko słono płacic


.. a ta dalej swoje terkocze...
...i z yntelygencjom na bakier czy tez zrozumieniem tekstu,ktory sam zreszta napisala
...przeciez napisano ,ze zdrozaly..paliwo i prad...czyli tak na babski rozum ...proporcjonalnie obydwa napedy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
MałeMi napisał:
Ci co zmienili diesle na elektryki mysleli,ze zaoszczedza, tu nic..
Tera trza za wszystko słono płacic


.. a ta dalej swoje terkocze...
...i z yntelygencjom na bakier czy tez zrozumieniem tekstu,ktory sam zreszta napisala
...przeciez napisano ,ze zdrozaly..paliwo i prad...czyli tak na babski rozum ...proporcjonalnie obydwa napedy....


A ten upierdlak czepialski dalej swoje terkocze..
Chodzi mi,ze za wszystko tera trza placic, ty tez bidaku..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
MałeMi napisał:
bojfraoszlo napisał:
MałeMi napisał:
Ci co zmienili diesle na elektryki mysleli,ze zaoszczedza, tu nic..
Tera trza za wszystko słono płacic


.. a ta dalej swoje terkocze...
...i z yntelygencjom na bakier czy tez zrozumieniem tekstu,ktory sam zreszta napisala
...przeciez napisano ,ze zdrozaly..paliwo i prad...czyli tak na babski rozum ...proporcjonalnie obydwa napedy....


A ten upierdlak czepialski dalej swoje terkocze..
Chodzi mi,ze za wszystko tera trza placic, ty tez bidaku..


A kiedy nie trza było płacić pacynko niedoruchana?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
bodys napisał:
MałeMi napisał:
bojfraoszlo napisał:
MałeMi napisał:
Ci co zmienili diesle na elektryki mysleli,ze zaoszczedza, tu nic..
Tera trza za wszystko słono płacic


.. a ta dalej swoje terkocze...
...i z yntelygencjom na bakier czy tez zrozumieniem tekstu,ktory sam zreszta napisala
...przeciez napisano ,ze zdrozaly..paliwo i prad...czyli tak na babski rozum ...proporcjonalnie obydwa napedy....


A ten upierdlak czepialski dalej swoje terkocze..
Chodzi mi,ze za wszystko tera trza placic, ty tez bidaku..


A kiedy nie trza było płacić pacynko niedoruchana?

Prostactwem mozna dosięgnąć dna prawda?? nizej ziemi nie spadnie, wspolczucia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
misiaczku czarno biały, prostactwem sama tu błyszczysz. Używam języka adekwatnego do adwersarzy Albo masz łeb nadzwyczaj spierdolony, że tak narzekasz pod większością artów na MN, albo masz nudne życie, że tak jojcysz, albo jesteś zwykłym trollem, albo najzwyczajniej w świecie samotna niedoruchana. Ot co
P.S. Używałbym innego języka wobec Ciebie, gdyby był jakikolwiek sens dyskusji z Tobą. Ale niestety rzeczywistość przerasta moje wyobrażenia...
Kilkukrotnie dawałem Ci delikatniejsze sygnały w przeciągu bodajże roku, żebyś się opanowała, ale szanowna "Dama" nie raczyła tego zarejestrować, a tym bardziej odnieść się do tego. Masz pacynko świadomość tego, że czasami wchodzą na to forum nowi młodzi ludzie i sugerują się tymi Twoimi pierdoletami? Masz także świadomość tego, że możesz im przez to zjebać życie? Dla Ciebie to może być tylko zabawa. Ale to powinno być normalne rzeczowe forum. Jak masz ochotę się pobawić, to zapraszam na hyde park na Joe Monster. Tam dopiero dostaniesz w pizdę z tymi swoimi wynurzeniami. A tymczasem najzwyczajniej w świecie wypierdalaj stąd z tą swoją formą i pojmowaniem rzeczywistości. Paniała suka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
misiaczku czarno biały, prostactwem sama tu błyszczysz. Używam języka adekwatnego do adwersarzy Albo masz łeb nadzwyczaj spierdolony, że tak narzekasz pod większością artów na MN, albo masz nudne życie, że tak jojcysz, albo jesteś zwykłym trollem, albo najzwyczajniej w świecie samotna niedoruchana. Ot co
P.S. Używałbym innego języka wobec Ciebie, gdyby był jakikolwiek sens dyskusji z Tobą. Ale niestety rzeczywistość przerasta moje wyobrażenia...
Kilkukrotnie dawałem Ci delikatniejsze sygnały w przeciągu bodajże roku, żebyś się opanowała, ale szanowna "Dama" nie raczyła tego zarejestrować, a tym bardziej odnieść się do tego. Masz pacynko świadomość tego, że czasami wchodzą na to forum nowi młodzi ludzie i sugerują się tymi Twoimi pierdoletami? Masz także świadomość tego, że możesz im przez to zjebać życie? Dla Ciebie to może być tylko zabawa. Ale to powinno być normalne rzeczowe forum. Jak masz ochotę się pobawić, to zapraszam na hyde park na Joe Monster. Tam dopiero dostaniesz w pizdę z tymi swoimi wynurzeniami. A tymczasem najzwyczajniej w świecie wypierdalaj stąd z tą swoją formą i pojmowaniem rzeczywistości. Paniała suka?

Cusz nieraz i tak tsza, inakszy nie wypada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok