Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty N O boj fra oszlo michał polak Onty_Ja_Gabriel_3. MałeMi (1481 niezalogowanych)
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
napisał:
misiaczku czarno biały, prostactwem sama tu błyszczysz. Używam języka adekwatnego do adwersarzy Albo masz łeb nadzwyczaj spierdolony, że tak narzekasz pod większością artów na MN, albo masz nudne życie, że tak jojcysz, albo jesteś zwykłym trollem, albo najzwyczajniej w świecie samotna niedoruchana. Ot co
P.S. Używałbym innego języka wobec Ciebie, gdyby był jakikolwiek sens dyskusji z Tobą. Ale niestety rzeczywistość przerasta moje wyobrażenia...
Kilkukrotnie dawałem Ci delikatniejsze sygnały w przeciągu bodajże roku, żebyś się opanowała, ale szanowna "Dama" nie raczyła tego zarejestrować, a tym bardziej odnieść się do tego. Masz pacynko świadomość tego, że czasami wchodzą na to forum nowi młodzi ludzie i sugerują się tymi Twoimi pierdoletami? Masz także świadomość tego, że możesz im przez to zjebać życie? Dla Ciebie to może być tylko zabawa. Ale to powinno być normalne rzeczowe forum. Jak masz ochotę się pobawić, to zapraszam na hyde park na Joe Monster. Tam dopiero dostaniesz w pizdę z tymi swoimi wynurzeniami. A tymczasem najzwyczajniej w świecie wypierdalaj stąd z tą swoją formą i pojmowaniem rzeczywistości. Paniała suka?

Ohh uwierz,iz wcale mi nie jest przykro,ze sie tak wysilasz w swojej bezsensownej pisowni,ktora dla mnie nic nie znaczy,a tylko widac jak łatwo Tobie dosięgnąć jest dna w slownictwie,lecz takie zachowania wychodzą z Toba z rodzinnego Twojego domu.
Ohhh.. wspolczucia dla reszty rodziny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
MałeMi napisał:
napisał:
misiaczku czarno biały, prostactwem sama tu błyszczysz. Używam języka adekwatnego do adwersarzy Albo masz łeb nadzwyczaj spierdolony, że tak narzekasz pod większością artów na MN, albo masz nudne życie, że tak jojcysz, albo jesteś zwykłym trollem, albo najzwyczajniej w świecie samotna niedoruchana. Ot co
P.S. Używałbym innego języka wobec Ciebie, gdyby był jakikolwiek sens dyskusji z Tobą. Ale niestety rzeczywistość przerasta moje wyobrażenia...
Kilkukrotnie dawałem Ci delikatniejsze sygnały w przeciągu bodajże roku, żebyś się opanowała, ale szanowna \"Dama\" nie raczyła tego zarejestrować, a tym bardziej odnieść się do tego. Masz pacynko świadomość tego, że czasami wchodzą na to forum nowi młodzi ludzie i sugerują się tymi Twoimi pierdoletami? Masz także świadomość tego, że możesz im przez to zjebać życie? Dla Ciebie to może być tylko zabawa. Ale to powinno być normalne rzeczowe forum. Jak masz ochotę się pobawić, to zapraszam na hyde park na Joe Monster. Tam dopiero dostaniesz w pizdę z tymi swoimi wynurzeniami. A tymczasem najzwyczajniej w świecie wypierdalaj stąd z tą swoją formą i pojmowaniem rzeczywistości. Paniała suka?

Ohh uwierz,iz wcale mi nie jest przykro,ze sie tak wysilasz w swojej bezsensownej pisowni,ktora dla mnie nic nie znaczy,a tylko widac jak łatwo Tobie dosięgnąć jest dna w slownictwie,lecz takie zachowania wychodzą z Toba z rodzinnego Twojego domu.
Ohhh.. wspolczucia dla reszty rodziny...


Gdzie Ty widzisz dno w moim słownictwie? Jest ono całkiem rzeczowe i nie ma na celu zrobienia Ci przykrości, tylko jest dobitnym stwierdzeniem faktu.
Dna to sięgasz raczej Ty ze swoimi "treściami" prezentowanymi tutaj.
Bo widzisz, nieważne jak się pisze, ważne co się pisze, a użyte przeze mnie wulgaryzmy służyły jedynie do podkreślenia faktów o Tobie, bo zwykłe słowa by do Ciebie nie dotarły. Myślisz, że jak Ty wykropkujesz swoje przekleństwa, to już nie są przekleństwami? Nie masz odwagi napisać ich bez kropek? No i byłoby dobrze, gdy by choć ortografia i gramatyka była poprawna, bo gdy jest niepoprawana, to może przeinaczyć sens prezentowanej wypowiedzi. A z tym też masz wielki problem alfo i omego od siedmiu boleści.

P.S. Jeżeli nie masz dzieci, to nie rób ich sobie przypadkiem, bo byłoby niedobrze dla świata, gdyby ktoś z takim spierdoleniem umysłowym jak Ty, przekazywał swoje geny dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
napisał:
MałeMi napisał:
napisał:
misiaczku czarno biały, prostactwem sama tu błyszczysz. Używam języka adekwatnego do adwersarzy Albo masz łeb nadzwyczaj spierdolony, że tak narzekasz pod większością artów na MN, albo masz nudne życie, że tak jojcysz, albo jesteś zwykłym trollem, albo najzwyczajniej w świecie samotna niedoruchana. Ot co
P.S. Używałbym innego języka wobec Ciebie, gdyby był jakikolwiek sens dyskusji z Tobą. Ale niestety rzeczywistość przerasta moje wyobrażenia...
Kilkukrotnie dawałem Ci delikatniejsze sygnały w przeciągu bodajże roku, żebyś się opanowała, ale szanowna \\\"Dama\\\" nie raczyła tego zarejestrować, a tym bardziej odnieść się do tego. Masz pacynko świadomość tego, że czasami wchodzą na to forum nowi młodzi ludzie i sugerują się tymi Twoimi pierdoletami? Masz także świadomość tego, że możesz im przez to zjebać życie? Dla Ciebie to może być tylko zabawa. Ale to powinno być normalne rzeczowe forum. Jak masz ochotę się pobawić, to zapraszam na hyde park na Joe Monster. Tam dopiero dostaniesz w pizdę z tymi swoimi wynurzeniami. A tymczasem najzwyczajniej w świecie wypierdalaj stąd z tą swoją formą i pojmowaniem rzeczywistości. Paniała suka?

Ohh uwierz,iz wcale mi nie jest przykro,ze sie tak wysilasz w swojej bezsensownej pisowni,ktora dla mnie nic nie znaczy,a tylko widac jak łatwo Tobie dosięgnąć jest dna w slownictwie,lecz takie zachowania wychodzą z Toba z rodzinnego Twojego domu.
Ohhh.. wspolczucia dla reszty rodziny...


Gdzie Ty widzisz dno w moim słownictwie? Jest ono całkiem rzeczowe i nie ma na celu zrobienia Ci przykrości, tylko jest dobitnym stwierdzeniem faktu.
Dna to sięgasz raczej Ty ze swoimi \"treściami\" prezentowanymi tutaj.
Bo widzisz, nieważne jak się pisze, ważne co się pisze, a użyte przeze mnie wulgaryzmy służyły jedynie do podkreślenia faktów o Tobie, bo zwykłe słowa by do Ciebie nie dotarły. Myślisz, że jak Ty wykropkujesz swoje przekleństwa, to już nie są przekleństwami? Nie masz odwagi napisać ich bez kropek? No i byłoby dobrze, gdy by choć ortografia i gramatyka była poprawna, bo gdy jest niepoprawana, to może przeinaczyć sens prezentowanej wypowiedzi. A z tym też masz wielki problem alfo i omego od siedmiu boleści.

P.S. Jeżeli nie masz dzieci, to nie rób ich sobie przypadkiem, bo byłoby niedobrze dla świata, gdyby ktoś z takim spierdoleniem umysłowym jak Ty, przekazywał swoje geny dalej

Co tobie czlowieku dolega?? Jak masz jakis problem,prosze idz do lekarza niech cos Tobie zapisze, bo nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem,wiec powtorze,ze nie interesuje mnie to co piszesz i co masz co masz durnego znowu do powiedzenia zrozum to czlowieczku, zycze optymistycznych dni, psychiatra tez Ci to powie powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
MałeMi napisał:
napisał:
MałeMi napisał:
napisał:
misiaczku czarno biały, prostactwem sama tu błyszczysz. Używam języka adekwatnego do adwersarzy Albo masz łeb nadzwyczaj spierdolony, że tak narzekasz pod większością artów na MN, albo masz nudne życie, że tak jojcysz, albo jesteś zwykłym trollem, albo najzwyczajniej w świecie samotna niedoruchana. Ot co
P.S. Używałbym innego języka wobec Ciebie, gdyby był jakikolwiek sens dyskusji z Tobą. Ale niestety rzeczywistość przerasta moje wyobrażenia...
Kilkukrotnie dawałem Ci delikatniejsze sygnały w przeciągu bodajże roku, żebyś się opanowała, ale szanowna \\\\\\\"Dama\\\\\\\" nie raczyła tego zarejestrować, a tym bardziej odnieść się do tego. Masz pacynko świadomość tego, że czasami wchodzą na to forum nowi młodzi ludzie i sugerują się tymi Twoimi pierdoletami? Masz także świadomość tego, że możesz im przez to zjebać życie? Dla Ciebie to może być tylko zabawa. Ale to powinno być normalne rzeczowe forum. Jak masz ochotę się pobawić, to zapraszam na hyde park na Joe Monster. Tam dopiero dostaniesz w pizdę z tymi swoimi wynurzeniami. A tymczasem najzwyczajniej w świecie wypierdalaj stąd z tą swoją formą i pojmowaniem rzeczywistości. Paniała suka?

Ohh uwierz,iz wcale mi nie jest przykro,ze sie tak wysilasz w swojej bezsensownej pisowni,ktora dla mnie nic nie znaczy,a tylko widac jak łatwo Tobie dosięgnąć jest dna w slownictwie,lecz takie zachowania wychodzą z Toba z rodzinnego Twojego domu.
Ohhh.. wspolczucia dla reszty rodziny...


Gdzie Ty widzisz dno w moim słownictwie? Jest ono całkiem rzeczowe i nie ma na celu zrobienia Ci przykrości, tylko jest dobitnym stwierdzeniem faktu.
Dna to sięgasz raczej Ty ze swoimi \\\"treściami\\\" prezentowanymi tutaj.
Bo widzisz, nieważne jak się pisze, ważne co się pisze, a użyte przeze mnie wulgaryzmy służyły jedynie do podkreślenia faktów o Tobie, bo zwykłe słowa by do Ciebie nie dotarły. Myślisz, że jak Ty wykropkujesz swoje przekleństwa, to już nie są przekleństwami? Nie masz odwagi napisać ich bez kropek? No i byłoby dobrze, gdy by choć ortografia i gramatyka była poprawna, bo gdy jest niepoprawana, to może przeinaczyć sens prezentowanej wypowiedzi. A z tym też masz wielki problem alfo i omego od siedmiu boleści.

P.S. Jeżeli nie masz dzieci, to nie rób ich sobie przypadkiem, bo byłoby niedobrze dla świata, gdyby ktoś z takim spierdoleniem umysłowym jak Ty, przekazywał swoje geny dalej

Co tobie czlowieku dolega?? Jak masz jakis problem,prosze idz do lekarza niech cos Tobie zapisze, bo nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem,wiec powtorze,ze nie interesuje mnie to co piszesz i co masz co masz durnego znowu do powiedzenia zrozum to czlowieczku, zycze optymistycznych dni, psychiatra tez Ci to powie powodzenia.

Ależ oczywiście, że mam problem. Mianowicie taki pacynko, że śmierdzisz na tym forum i nie potrafisz się w forumowej dyskusji umyć, żeby dalej forum nie zasmradzać. Paniała suka?
Twoja forma obrony opierająca się na wyparciu i odsyłaniu do innych, rzekomo lepszych, świadczy tylko o Twojej małości i tym bardziej pokazujesz, jak bardzo śmierdzącym pierdem na tym forum jesteś. Wyrzygu nicości
Merytoryką przerósłby Cię miś koala, a tak bardzo chcesz tu istnieć. A wiesz co mówi miś koala? WYPIERDALAJ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok