Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Konflikt na szczycie doprowadził do wzrostu cen ropy: nadchodzi drożyzna na stacjach benzynowych - Norwegia

Czytali temat:
piotr sciechura Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Dawidg27 tedimakuch Piotr Kamenski (663 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Nareszcie skonczy sie ta tanizna na stacjach. Juz mnie wnerwialo, ze tankuje za takie psie pieniadze iz nic z karty nie ubywa.Czas wrzucic drugi bieg jak na takie Panstwo przystalo bo jak sie skoncza pieniadze na obsluge np pontoniarzy to moze skoczyc sie zle a wszyscy wiedza, ze Druga ,,wedrowka Ludow Morza,, dopiero przygotowuje sie do natarcia. Patrzac na te liczby przy brzegach Afryki proponuje budowe paru miast wielkosci Oslo, podniesienie w koncu cen paliwa min o 100 proc.i ustawienie bramek juz za posesjami-przy wjezdzie na asfalt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
io500 napisał:
Nareszcie skonczy sie ta tanizna na stacjach. Juz mnie wnerwialo, ze tankuje za takie psie pieniadze iz nic z karty nie ubywa.Czas wrzucic drugi bieg jak na takie Panstwo przystalo bo jak sie skoncza pieniadze na obsluge np pontoniarzy to moze skoczyc sie zle a wszyscy wiedza, ze Druga ,,wedrowka Ludow Morza,, dopiero przygotowuje sie do natarcia. Patrzac na te liczby przy brzegach Afryki proponuje budowe paru miast wielkosci Oslo, podniesienie w koncu cen paliwa min o 100 proc.i ustawienie bramek juz za posesjami-przy wjezdzie na asfalt.

...bramke to ty pewnie masz już na dostęp do kuchni i toalety,w tym hyblu 40 kwm/5chłopa...
...a za paliwo proponuję płacić gotówką..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Nigdy ,,inrteliencie,, nie mieszkalem ani na 45m ani tym bardziej z kolegami. Nie jestem gejem jakTy i pewno wiele wrazen poszlo bokiem ale chetnie poslucham ciekawych historii erotycznych chciazby ile placa Ci goowka za numerek. Ja uzywam karty bo wygodniej a Ty widocznie nie masz zarejestrowanej dzialalnosci..Jednak powoli informuj klientow, ze Norwegia bedzie wycofywala gotowke i beda musieli oprocz Twojej stawki placic jeszcze podatek.Ja mysle, ze nie beda sie klocic o te pare groszy jesli faktycznie umiesz dogodzic to pieniadz juz nie gra roli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
io500 napisał:
Nie jestem gejem jakTy.

A co ty nagle ( i po co?) z gejem wyjeżdżasz gościowi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Asikhb napisał:
io500 napisał:
Nie jestem gejem jakTy.

A co ty nagle ( i po co?) z gejem wyjeżdżasz gościowi?


...głodnemu zawsze chleb na myśli...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Gosc nie rozumie w calym tym tekscie ironii, ze paliwo juz osiagnelo kosmiczny poziom, Rzad szuka kasy na sile co wlasnie odczuwaja Norwedzy z ktorymi rozmawiam.Czesc boi sie, ze Rzad za pomoc udzielona Przedsiebiorcom a szczegolnie malym firmom w czasie covidu wynajdzie jakies idiotyczne lenno wiec juz trzesie portkami a ja to poprostu opisuje na co zglasza sie ktos kogo temat podwyzek zupelnie nie interesuje a uzyty wyraz ,,bramka,, zamiast bomstasjoner, wymysla sytuacje rodem z patologicznych slumsow obrazajac mnie a Ty zastanawiasz sie dlaczego wale riposte wymyslona na poczekaniu majaca tylko i wylacznie podniesienie mu cisnienia jesli sie na to zlapie???? zlapal sie bo........odpisal. Tylko, ze ja jestem ten zly wg Ciebie. No coz! Nie pierwszyjuz raz .....chyba.Niech tak bedzie ,, Metrosity jest moje,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok