Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Za mało zarabiasz? Dłużej poczekasz na norweskie obywatelstwo - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo martin197706 Onty_Ja_Gabriel_3. nienia Megip Sarpis Vellata (1176 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Za mało zarabiasz? Dłużej poczekasz na norweskie obywatelstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Dlaczego normalny, zdrowy na umyśle i ciele Polak chciał by norweski paszport?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -25  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wymień w takim razie korzyści z posiadania polskiego paszportu dla jakiegokolwiek obcokrajowca.
...odpowiem za ciebie
...żadne!
..
norweski,amerykański,niemiecki,francuski,itd..gwarantuje socjal,mieszkanie,gdy ci się podwinie ogon...i minimalną emeryture w wieku 67 lat ,nawet gdybyś miał przepracowane tylko kilka latek w tych krajach....
...oj długo by wymieniać inne plusy...przekraczanie granic,opieka konsularna....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Ps..no i najważniejsze ...to dotyczy osób wiążących swoja przyszlość z Norwegią...a i jeszcze wazniejsze jest to ,że nie musisz zrzekać się polskiego obywatelstwa....czyli możesz mieć w szufladzie dwa kwity...ale do tego to trzeba gdakać po norwesku..więc nie dla ,,psa kiełbasa"....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Frank Frank
(unforgiven)
Wiking
to na jaki czort bucu tu siedzisz? mielisz jęzorem jak zwykle polaczek a jakby rozdawali paszporty to w kolejce pierwszy na rekach bys stal. oj oj polaczku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bojfraoszlo napisał:

norweski,amerykański,niemiecki,francuski,itd..gwarantuje socjal,mieszkanie,gdy ci się podwinie ogon...i minimalną emeryture w wieku 67 lat ,nawet gdybyś miał przepracowane tylko kilka latek w tych krajach....
...oj długo by wymieniać inne plusy...przekraczanie granic,opieka konsularna....


Weź nie reklamuj bo się zacznie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pikar
(pikar)
Wiking
Amerykański paszport gwarantuje buhaha jedz do Stanów i zobacz ilu bezdomnych egzystuje i dokonuje żywota w kartonach jako mieszkanie skończ pierd...ić głupoty bo na wymioty mnie bierze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
boj fra oszlo

2 dni temu

...wymień w takim razie korzyści z posiadania polskiego paszportu dla jakiegokolwiek obcokrajowca.
...odpowiem za ciebie
...żadne!
..
norweski,amerykański,niemiecki,francuski,itd..gwarantuje socjal,mieszkanie,gdy ci się podwinie ogon...i minimalną emeryture w wieku 67 lat ,nawet gdybyś miał przepracowane tylko kilka latek w tych krajach....
...oj długo by wymieniać inne plusy...przekraczanie granic,opieka konsularna....

Dokładnie, przemilcz niedorozwoja i nie reklamuj bo się jeszcze swołocz z wąsami przekona.....będą przybywać razem z inwentarzem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pikar napisał:
Amerykański paszport gwarantuje buhaha jedz do Stanów i zobacz ilu bezdomnych egzystuje i dokonuje żywota w kartonach jako mieszkanie skończ pierd...ić głupoty bo na wymioty mnie bierze
Pikar obieżyświat. Wiedza z doświadczenia, czy z filmów hamerykańskich? Jak z doświadczenia to poopowiadaj proszę.
P.S. Dziękujemy za antyreklamę norweskiego paszportu :-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
pikar napisał:
Amerykański paszport gwarantuje buhaha jedz do Stanów i zobacz ilu bezdomnych egzystuje i dokonuje żywota w kartonach jako mieszkanie skończ pierd...ić głupoty bo na wymioty mnie bierzeCo ma wspólnego amerykansky passport z kloszardami w kartonach na nie tylko amerykanskej Ziemi.
To są dwa odrębne problemy, a ty jak pisdowskie elyty mieszasz pojęcia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok