Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
zbigniew sieczkowski Jolka K beata xxx Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Stefan1963 Sareenka (1964 niezalogowanych)
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
kamil75 napisał:
Mam 46 che sie zaszcepic od 2 miesiecy i bez odzewu zapisalem sie na szybkie szcepienie jak ktos odpadnie. Ma ktos wieksza wiedze?


...gdzie mieszka osoba?
...bo u mnie w Oslo...wszedłem tylko ta z ciekawości niedawno na strone Helseboka,żeby tylko poczytać..coś tam kliknąłem podając numer telefonu,niczego nie zatwierdzając i....tydzień póżniej nie mogłem się ,,,opędzić" od sms z linkiem do rejestracji szczepienia....termin był już za tydzień
....ogolnie szczepią zakres wiekowy 18-64...zależnie od gminy
Ps. NIE ROBIĄC NIC I TAK OTRZYMASZ TAKIEGO LINKA !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Mlynarski
(KenetAGH)
Wiking
Trzeba dodać że tylko zaszczepieni w Norwegii mają taki przywilej. Pokazywałem paszport szczepień z kodem QR uznawany w Uni Europejskiej 12 czerwca na granicy i nie chcieli nawet na niego spojrzeć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Muszyński
(mucha112)
Wiking
Unijny certyfikat covid 19 ma zacząć być ważny w Norwegii na przełomie czerwca i lipca. Jak tyłko uda im się dostosować system, który potwierdzi ważność takiego certyfikatu. Glowny problem, to brak zaufania do tego typu poświadczeń , zwłaszcza w formie papierowej. To efekt afery związanej z podrabianiem testów Covid19. Trzeba pamiętać, że to jest nadal tylko zapowiedz norweskiego ministra zdrowia. Trzeba również pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, Polska wkrótce może się znaleźć na liście krajów żółtych, jeśli tylko nie wzrośnie nam liczba nowo wykrytych osób z wirusem, wiec kwarantanna nie będzie obowiązywała przybywających z Polski. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adrian Dorula
(AdrianDorula)
Wiking
I przepuscili przez granice czy nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Muszyński
(mucha112)
Wiking
Dodatkowo, każdy kto planuje się zaszczepić w Polsce musi pamiętać, że certyfikat UE jest wydawany dopiero po 14 dniach od przyjęcia drugiej dawki szczepionki, lub pojedynczej dawki szczepionki J&J.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adrian Dorula
(AdrianDorula)
Wiking
Czyli trzeba czekac do lipca zeby przepuscili przez granice na paszporcie covid z ue?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Elwirasz
(Elwirasz)
Wiking
Tak norwegia od wszystkich wymaga a swoich obywateli nie szczepi, dopiero roczniki 58,59,60,i 61 ,to ciekawe kiedy reszta się zalapie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
wez moja szczepionke ja zrezygnowalem i powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek2000-70
(jacek2000-70)
Wiking
Nieprawda. Otrzymuje sie po drugiej dawce bezpośrednio po szczepieniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dariusz Sobczak
(hydraulik6)
Wiking
nieprawda na drugi dzień po otrzymaniu 2 dawki na stronie e-pacjęt jest do druku lub zciągnięcia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok