kr

Kredyt bankowy w Norwegii

Eff. rente 14,9%, 65 000 kr. over 5 år, kost 28 730 kr., Tot. 93 730 kr.

Eff. rente 14,9%, 65 000 kr. over 5 år, kost 28 730 kr., Tot. 93 730 kr.

„Norweskie certyfikaty covid są ważne tylko 3 miesiące. To dyskryminacja”. FHI wyjaśnia - Norwegia

Czytali temat:
x x Jan Kovalsky Jan Maryjan Anna xxx niewnikajcie zolzafazi Onty_Ja_Gabriel_3. MałeMi PanTalony H (403 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polkrzysiek
(Polkrzysiek)
Wiking
Już lepiej spierdzielić tego paszportu się nie dało.Skomplikowali go najgorzej jak tylko potrafią Norwegowie. Czyli jak ktoś otrzymał jedną dawkę to zapali się na zielono certyfikat po 3 tyg. od otrzymania szczepienia tylko po to aby po 2 tyg stał się nie ważny ? a następny termin 2 dawki dają za ok 9 tyg to co jestem k...wa zaszczepiony czy nie 1 dawką ? to tak jakby ktoś przyjął 2 dawki to certyfikat będzie miał np. na 4 tyg. ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
A ja sie nie szczepie i ma wszystko w du...ie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Te 2 tygodnie to jest błąd ,powinno być 14 tygodni
„ Dersom du har fått 1 av 2 doser vaksine, vil du få grønt lys når det er gått 3 uker etter vaksinasjonen. Deretter regnes du som beskyttet og grønt lys vil vare 14 uker etter den første dosen med vaksinen”
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
To znaczy że po 3 tygodniach od 1 dawki dostajesz zielone światło i będzie ono trwało kolejnych 14 tygodni. Jak dotychczas 2 dawkę podają po 12 tygodniach. Wynika z tego że po 3 tygodniach od 1 dawki jest się już w grupie która ma zielone światło na podróżowanie w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Oni chyba juz sami nie wiedza co kiedy i do kiedy jest wazne itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Nowicjusz
butterfly napisał:
A ja sie nie szczepie i ma wszystko w du...ie
Motyl ty sie nie wyglupiaj nie bądz taki niegrzeczny jak ja.. bierz z innych przyklad..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Jerzy Marciszewski
(Jerzy525)
Wiking
A jak Szwedzi podchodzą do tych norweskich certyfikatów. Mają jakieś swoje wymagania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram