Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
....czy wilczur też był?
..moja rada..to zawsze działa.
...komunikatywny angielski lub norweski +uśmiech pod wąsem...oczywiście z pełnym uzębieniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ze nek
(Ze nek)
Wiking
Pewnie ze tak. O ile przy kontroli ci rasiści będą mieli dobry humor. Bo albo hotel albo cię nie wpuszcza do kraju.
Za to że kilka razy odmówili mi wiazdu do tego kraju, jak spotkam rodowitego norka w Polsce to go... opluje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ze nek
(Ze nek)
Wiking
Doklsdnie tak. Też tak miałem.
To kraj kaziorodczych rasistów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Ze nek napisał:
Doklsdnie tak. Też tak miałem.
To kraj kaziorodczych rasistów...

Czyli Tatuś Cię wypupcial?

I masz o to pretensje do Norwegii pajacyku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krasny
(Krasny)
Wiking
Wie może ktoś, gdzie można zrobić szybki test na koronę po drodze z Karslkrony do Charlottenberga? Planuję wyjazd w przyszłym tygodniu, ale nie wyrobię się czasowo z testem zrobionym w Polsce. Te 24 godziny to trochę mało. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
bogdan miotk
(bogdan miotk)
Wiking
słyszałem że można zrobić szybki test w kalskronie na zjeżdzie z promu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krasny
(Krasny)
Wiking
Już wcześniej dzwoniłem do Stenaline i pytałem się o możliwość zrobienia testu w terminalu w Karlskronie. Robią, ale właściwie tylko przed wypłynięciem promu do Polski. Cytat z ich strony: "Na terminalu w Karlskronie od 04.05.2021 będzie czynny punkt testowy. Koszt szybkiego testu antygenowego to 800 SEK. Punkt będzie otwarty od 07:00 do 08:00 oraz od 19:00 do 20:00." Na terenie Szwecji znalazłem sieć aptek, które robią testy antygenowe i wystawiają certyfikat podróży za 500SEK. Apoteksgruppen. Trzeba tylko umówić się na datę i godzinę. Jeszcze nie kontaktowałem się z nimi, więc nie wiem jak z dostępnością terminów. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok