Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Na wszelki wypadek? Władze proponują wydłużenie kwarantanny hotelowej do listopada - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
Coś mi się wydaje że trybunał EFTA powinien w końcu się tym zająć co Norwegia wyprawia i dla przykładu czasowo ich wykluczyć z EOG , aż zaczną konsultować swoje idiotyczne pomysły które de facto nic nie dają bo w dużych aglomeracjach norweskich covid normalnie się rozprzestrzenia bez względu na to czy przyjezdni to turyści czy nie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
minip.70

16 minut temu

Najwyzsza pora zmienic bledna nazwe:
- kwarantanna hotelowa
na prawidlowa:
- urlop wypoczynkowy z wysmienitym wyzywienien
p/s:
zpowiada sie 'melanz zycia' do listopada

A na lotnisku zamiast robić testy powinni rozwiesić wielki baner za napisem:
NIE PODOBA SIĘ TO WYPIERDALAJ!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
- urlop wypoczynkowy z wysmienitym wyzywienien
buahhahaha dla kogoś kto żre mrożoną grandioze codziennie i mieszka w piwnicy u litwina może i tak. U mnie na wiosce psy lepiej jedzą jak to coś co serwują w tym fengselshotellet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jarek N
(jkarcz2)
Wiking
To znaczy że czas się zwijać z tego chorego kraju. Kwarantanna hotelowa to nic innego jak pozbawienie wolności , zniewolenie ludzi - bardzo dużo ludzi mieszka oddzielnie i nie mogą dojechać do domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 66  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Gdyby UE miała jaja to wprowadziła by adekwatne postępowanie w stosunku do Norweskich obywateli .....baaaaardzo szybko by zmiękli .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Hermes1
(Hermes1)
Wiking
Najwyższy czas żeby tym idiotycznym bezmozgowym Norwegom zatankować olej do mózgów . To bogaty i bezmozgowy kraj . Myślenie ich bardzo boli .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Rafik71 napisał:
Gdyby UE miała jaja to wprowadziła by adekwatne postępowanie w stosunku do Norweskich obywateli .....baaaaardzo szybko by zmiękli .....

...może Polska w odwecie powinna wprowadzić obowiązkową kwarantanne w hotelach ,dla przyjeżdzających z Norwegii?...to mój pomysł na wzrost gospodarczy Polski,ratunek branźy hotelarskiej...tak jak tutaj ..proste?
..kto jest za?
...może ci co tak tutaj pohukują?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
2 Posty
Ja nusz
(jano30111)
Wiking
Kwarantanna w hotelu. Koń by się uśmiał. Robienie kasy i tyle. Łamanie praw człowieka w pełnej krasie. Wiezienie ludzi wbrew ich woli za które muszą jeszcze płacić. Byłem, widziałem. Ludzi którzy byli na pogrzebie swojej matki, ludzi po operacjach serca w Polsce, po przebytym Covidzie tu w Norwegii, wszystkich bez wyjątku do hotelu. Nawet nie chciało się nikomu oglądać dokumentów które inni mieli do pokazania. Na lotnisku Torp kordony policji brakowało tylko ujadających psów i kapo z pałkami. Upchano nas jak sardynki po 10 osób w busie razem z bagażami i wywieziono do hotelu. Przez 3 godziny ok 50- 60 osób siedzisko w pomieszczeniu bez okien. Przez dwa dni sami chodziliśmy po posiłki tłocząc się w ciasnym korytarzu. Później posiłki zostawiano pod drzwiami jak więźniom w lochu. Po tygodniu zrobili nam kolejny test i okazało się że 4 osoby z tych co upchnęli w hotelu ma test niepewny, czyli ani plus ani minus, wiec zapakowali ich i gdzieś wywieźli. Prawdopodobnie do izolatki czyli karceru. Niech mi ktoś powie gdzie tu jest logika w tym co oni robią? Przecież oni mogli zarazić innych. Jak to się ma do zapobiegania pandemii? A teraz najlepsze... Facet z hotelu miał zmiany pocovidove i dzwonił do lekarza aby się umówić na leczenie bo były poważne i wymagały natychmiastowego leczenia. Najbliższy termin ustalono mu za 3 tygodnie!!! Chłop ledwo oddycha!!! Bałagan i patologia taki sam jak w Polsce. Bez różnicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok