Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
anna js Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK tomasz xxx boj fra oszlo Miroman Mariusz667788 (2476 niezalogowanych)
15 Postów
Tabmoc Al Throm
(joshua)
Wiking
Patrząc na komentarze to pewnie sami chrześcijanie katoliccy od niepokalanej Marysi i Jezuska syna cieśli, piszą natchnieni miłością....
...jakie to polaczkowe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Aż oczy bolą od czytanis tej „szarpaniny”. Przypominam sobie jak kiedy tu przyjechałem często zaglądałem na forum-Norwegia, tam takie chamstwo to była rzadkość. Myślałem ze przez te kilkanaście lat Polacy za granicą zdążyli się ucywilizować, co widać na przykład na promach (widok pijanego i uszczanego gościa po godzinie od wypłynięcia to już zadość). Ale dlaczego w internecie jest więcej agresji i chamstwa? To chyba dlatego ze te kilkanaście lat temu to wielu mówiło „ze się na tych komputerach, internatach nie zna”. Dziś jak widać obsługa komórki jest na tyle prosta ze wszyscy pokazują co mają do powiedzenia, i chyba to jest powód tego ze tyle tu „szamba”.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Można mieć różne poglądy i to jest nawet fajne, ale nie trzeba się zaraz wyzywać. Zajrzyjcie na fora Norwegów, tam ludzie wymieniają się informacjami, poglądami a nie dokuczają sobie nawzajem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
11 Postów

(avalon49)
Wiking
Droga redakcjo!
Proszę o zaprzestanie współpracy z Waszym trollem logującym sie pod nickiem RafalC75 i kilku innych.
Obrazna wszystkixh kto ma inne zdanie niż on a słowa najebane,kurwa ,wypierdalać,Bozenka ,debil są na porządku dziennym.
Rozumie ,że was nie stać na hejterów mądrych,inteligentnych( bo trzeba im dobrze płacić ),którzy umieją ,merytorycznie polemizować....można pięknie się róznić.
A ten frustrat co rano pracuje jako podparobek na jakiejś budowie a popołudniu popełnia te wpisy niszczy Was wizerunek jako portalu gdzie warto zaglądac czy rozmawiać!
A wulgaryzmy są przez Was wręcz promowane....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
avalon49 napisał:
Droga redakcjo!
Proszę o zaprzestanie współpracy z Waszym trollem logującym sie pod nickiem RafalC75 i kilku innych.
Obrazna wszystkixh kto ma inne zdanie niż on a słowa najebane,kurwa ,wypierdalać,Bozenka ,debil są na porządku dziennym.
Rozumie ,że was nie stać na hejterów mądrych,inteligentnych( bo trzeba im dobrze płacić ),którzy umieją ,merytorycznie polemizować....można pięknie się róznić.
A ten frustrat co rano pracuje jako podparobek na jakiejś budowie a popołudniu popełnia te wpisy niszczy Was wizerunek jako portalu gdzie warto zaglądac czy rozmawiać!
A wulgaryzmy są przez Was wręcz promowane....



...Makoooski!
...ile masz tych kont tutaj???
...teraz podszywasz sie pod babe?....doklej wąsy dla niepoznaki
...Ps. jestes hipokrytą...non stop obrażasz Norwegów ...zarzucasz im wszystko co najgorsze na tym świecie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
ech RafalC75...zniże się do Twojego poziomu!
Kurwa tu nikt nie chce obrzydzić Norwegii,tylko piszę prawdę jak jest.
Są dwi rzeczy które lubię w Norwegii!
1. Markety,że nie wpuścili obcego kapitału. Nie tak jak w Polsce gdzie za rządów tego pojeba herr Tuska z partii oszustów i złodzei PO który za posadę w UE chciał sprzedać pół Polski i gdzie bezrobocie było dwucyfrowe a ludzie pracowali za 5 zł.
2 . Patriotyzm norweski. Bo u nas byle troll za marną kasę patrz RafalC35 potrafi srać na Polskę niczym kapo w niemieckim obozie w Oświęcimu.
Więć przestań piedrolić farmazony pojebię.
Dziękuję.....mam nadzieję ,że redakcji spodobają się moje wulgaryzmy.... może mnie zatrudnią....hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Makoooski!
.obłudniku nieładnie. ..
...zarzucasz komuś coś, robiąc jeszcze paskudniej
...jesteś jak ta baba z wąsami w cyrku...każdy przyjdzie ją zobaczyć... ale jak już otworzy gębe...to ręce opadają...zresztą nie tylko ręce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
Boj fra oszlo!
jestem kobietą!
Oskarze Cię o obrazę i dyskryminację ....A w Norwegii za to idzie się siedzieć!
Dość męski szowinisto...Wypierdalaj na drzewo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
avalon49 napisał:
Boj fra oszlo!
jestem kobietą!
Oskarze Cię o obrazę i dyskryminację ....A w Norwegii za to idzie się siedzieć!
Dość męski szowinisto...Wypierdalaj na drzewo!

A jest damski szowinista? pfff...

Kobieto, skoro się nią mienisz. Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci - coby cie mol pojscoł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok