Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Domagają się legalizacji eutanazji w Norwegii: „To niegodne, że ludziom odmawia się bezbolesnej i spokojnej śmierci” - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty MałeMi minip.70 Sarpis (635 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Ostatnio był przykład Polaka w UK w śpiączce, którego rodzina (zona i córki) zezwoliła na eutanazje. Fundacja „budzik” twierdziła ze jest szansa na wybudzenie, wystarczyło go przewieźć do nich, miał szansę żyć. Taki jest dzisiejszy zachód, zabicie człowieka nie jest problemem, problemem jest używanie słów typu murzyn, gej, to są prawdziwe problemy... Ja widziałem co było w skasowanym komentarzu minip. 70, trzeba myśleć co się pisze, przecież wielu Norwegów zna polski (choćby lekarzy), jest wiele małżeństw norwesko-polskich. Przecież oni tu mogą zajrzeć i to przeczytać, później mogą myśleć ze wszyscy Polacy tak o nich myślą. Jak ktoś nie jest w stanie powiedzieć Norwegowi prosto w oczy co o nich myśli to niech tu takich rzeczy nie wypisuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Xx1 napisał:
Ostatnio był przykład Polaka w UK w śpiączce, którego rodzina (zona i córki) zezwoliła na eutanazje. Fundacja „budzik” twierdziła ze jest szansa na wybudzenie, wystarczyło go przewieźć do nich, miał szansę żyć. Taki jest dzisiejszy zachód, zabicie człowieka nie jest problemem, problemem jest używanie słów typu murzyn, gej, to są prawdziwe problemy... Ja widziałem co było w skasowanym komentarzu minip. 70, trzeba myśleć co się pisze, przecież wielu Norwegów zna polski (choćby lekarzy), jest wiele małżeństw norwesko-polskich. Przecież oni tu mogą zajrzeć i to przeczytać, później mogą myśleć ze wszyscy Polacy tak o nich myślą. Jak ktoś nie jest w stanie powiedzieć Norwegowi prosto w oczy co o nich myśli to niech tu takich rzeczy nie wypisuje.

Cyt:"Ostatnio był przykład Polaka w UK w śpiączce, którego rodzina (zona i córki) zezwoliła na eutanazje. Fundacja „budzik” twierdziła ze jest szansa na wybudzenie, wystarczyło go przewieźć do nich, miał szansę żyć"

Pragnę przypomiec,iz wiele osob w "niby" krytycznym stanie znalazlo sie w Fundacji "budzik" ktorzy zostali wybudzeni jak i dzis sa to osoby studiujące ,ktore prowadza normalny tryb zycia, wiec czy eutanazja jest ostatnią drogą wyjścia...???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Racja!!! Bardziej bolesna i powolna smiercia jest wegetacja na najnizszej emeryturze na ktora bedzie stac 90 proc. pracujacych tu Polakow....no ale Ci maja wyjscie awaryjne i wyjazd do Kraju....jesli do tego czasu oczywiscie skonczy sie blokada granic czego juz nie jestem pewny bo to juz 2 lata tu siedze i nie ma szansy na poprawe.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tabmoc Al Throm
(joshua)
Wiking
A może czasem taka bolesna śmierć to coś co niezbędne danej osobie do przerobienia w sensie duchowym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Sarpis
(Sarpis)
Nowicjusz
MałeMi napisał:
Xx1 napisał:
Ostatnio był przykład Polaka w UK w śpiączce, którego rodzina (zona i córki) zezwoliła na eutanazje. Fundacja „budzik” twierdziła ze jest szansa na wybudzenie, wystarczyło go przewieźć do nich, miał szansę żyć. Taki jest dzisiejszy zachód, zabicie człowieka nie jest problemem, problemem jest używanie słów typu murzyn, gej, to są prawdziwe problemy... Ja widziałem co było w skasowanym komentarzu minip. 70, trzeba myśleć co się pisze, przecież wielu Norwegów zna polski (choćby lekarzy), jest wiele małżeństw norwesko-polskich. Przecież oni tu mogą zajrzeć i to przeczytać, później mogą myśleć ze wszyscy Polacy tak o nich myślą. Jak ktoś nie jest w stanie powiedzieć Norwegowi prosto w oczy co o nich myśli to niech tu takich rzeczy nie wypisuje.
Cyt:\"Ostatnio był przykład Polaka w UK w śpiączce, którego rodzina (zona i córki) zezwoliła na eutanazje. Fundacja „budzik” twierdziła ze jest szansa na wybudzenie, wystarczyło go przewieźć do nich, miał szansę żyć\"
Pragnę przypomiec,iz wiele osob w \"niby\" krytycznym stanie znalazlo sie w Fundacji \"budzik\" ktorzy zostali wybudzeni jak i dzis sa to osoby studiujące ,ktore prowadza normalny tryb zycia, wiec czy eutanazja jest ostatnią drogą wyjścia...???


Dlaczego nie dodaas, ze sama bylas wybudzona po 100 przebywaniu w komie?
I teraz mozesz sie wypowiadac z duza doza tworczej radosci na tym portalu?

Nie odmawiajmy nikomu prawa do samostanowienia o swoim zdrowiu i zyciu.
Lepsza godna smierc, niz wegetowanie latami z bolem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Sarpis, każdy ma nóż w domu i wolną wolę. Jeśli ktoś chce popełnić samobójstwo to po co jeszcze podatnicy mają płacić za katów i truciznę? Skoro tak bardzo boli to chyba jedno dźgnięcie nożem nie zrobi różnicy? Za tego gościa z UK zadecydowała żona i córki, fundacja budzik twierdziła ze takie przypadki się wybudzały. Jak będziemy pozwalali takim chorym ideologiom się rozwijać to za jakiś czas będą uśmiercać więźniów, ludzi zbędnych społecznie, chorych i przerabiać na paszę dla ludzi z powodu ograniczonej ilości pożywienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok