Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Tego Norwegowie najbardziej boją się w czasie podróży po kraju fiordów - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo marcint tttttttttttt Onty_Ja_Gabriel_3. minip.70 (665 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Tego Norwegowie najbardziej boją się w czasie podróży po kraju fiordów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
- otwarte drzwi w domach i kluczyki w stacyjkach
- nudny spokoj
- ...


Gdy przyjechałem do Norge w 2006 roku to tak właśnie było na Północy w Bodø.
Do 08, jak sprowadzili pierwszych azylantów, a za nimi przywędrowali cyganie i inne szumowiny.
To się zaczął cyrk.
Do 2010 wychodziła specjalna darmowa gazeta, gdzie były wszystkie nazwiska i zarobki, oraz pobrany podatek.
Był naprawdę spokój i spokój.
A teraz to strach się bać pastowanych i pastowanych.
Ech -To Se Ne Vrati -.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...tak Bożenko..chodzi o ten kraj w Skandynawii,który najechali przybysze z Europy śr wsch....znaszli te kraje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Atak terrorystyczny jest obawą z tego samego gatunku co obawa katastrofy lotniczej. Prawdopodobieństwo obu jest znikomo małe. Większość z nas przeżyje swoje życie nudno i umrze z przyczyn naturalnych. O wiele większym zagrożeniem egzystencjalnym jest jazda samochodem czy chodzenie po ulicy. Zwykłe pośliźnięcie pod prysznicem zbiera większe żniwo niż atak terrorystyczny. Przynajmniej na starym kontynencie. Nikt jednak nie boi się wyjść z domu czy jeździć samochodem. Ludzie już tak mają, że obawiają się zagrożeń spektakularnych ale skrajnie nieprawdopodobnych. Breivik na Utoya zastrzelił 69 osób. To było w 2011 roku. Dziesięć lat temu. W samym 2019 na drogach w Norwegii zginęło 110 osób w wypadkach. Które zagrożenie jest większe?

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok