Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zaświadczenie o miejscu zamieszkania: kto może je uzyskać, by przekroczyć granicę Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo bartosz sieniek Onty_Ja_Gabriel_3. GLOBAL BIL Sarpis Agnieszka Batko (774 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Tak tak już to widzę. 70% z nas ma śmieszny d numer na 5 lat, a żeby teraz starać się o personalny życzę powodzenia.
To ci kontrakt na mieszkanie nie wystarczy? Przecież to to samo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Don!
(Don!)
Wiking
Urzędniczo -biurokratyczny "raj". Nieuzasadniona medycznie dyskryminacja ozdrowieńców.Dlaczego nie wypowiadają się lekarze specjaliści chorób zakaźnych ,epidemiologii i immunologii tylko ciągle urzędnicy z nadania politycznego ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
PC89 napisał:
Tak tak już to widzę. 70% z nas ma śmieszny d numer na 5 lat, a żeby teraz starać się o personalny życzę powodzenia.

Czy ty rozumiesz to co sam napisałeś, oraz masz chociaż blade pojęcie w temacie peselów?
Przecież -D- numer to też jest numer personalny tyle, że tymczasowy tak jak -F- numer tyle, że stały.
Jeszcze RAZ jeden i drugi to NUMERY PERSONALNE z polskiego pesely w polandi też są numery stałe i tymczasowe.
Żadna nowość a tym bardziej "kosmos".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Don! napisał:
Urzędniczo -biurokratyczny "raj". Nieuzasadniona medycznie dyskryminacja ozdrowieńców.Dlaczego nie wypowiadają się lekarze specjaliści chorób zakaźnych ,epidemiologii i immunologii tylko ciągle urzędnicy z nadania politycznego ?


...plecierz bzdury jak wielu
...pewnie nie możesz wjechać?
...zanim jakiś polityk lub sama premierowa sie wypowie to zasiega opinii z wielu stron...lekarzy,policji,wirusologów!itd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
kiedy wydaje ci się że nie są już w stanie wymyślić nic głupszego, wchodzisz na kantynę i widzisz antycovidową firanę odgradzającą połowę stolików tak żeby wirus się nie przedostał na ludzi z drugiej zmiany...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MiroMaro napisał:
kiedy wydaje ci się że nie są już w stanie wymyślić nic głupszego, wchodzisz na kantynę i widzisz antycovidową firanę odgradzającą połowę stolików tak żeby wirus się nie przedostał na ludzi z drugiej
zmiany...



...dlaczego cie to smieszy?...gdybym prowadził taka kantyne i bal sie jej zamkniecia to nawet kosztem strat sceptykom pandemicznych kazałbym podawać czarną polewke...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
śmieszy mnie to bardzo i śmieszą mnie takie osły co w to jeszcze wierzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Trelim
(Trelim)
Wiking
Mam D numer, stala prace, choć pracuje z Polski na home office, jestem zarejestrowany w UDI pod konkretnym adresem w Norwegii, wynajmuje mieszkanie samemu, czy wg tego jestem uprawniony do wjazdu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok