Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Czyli jesli posiadam personal numer to moge wjechac do NO mimo obostrzen. Heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
liczenie osób po kartach sim? ja przykładowo mam dwa numery polskie i jeden norweski to znaczy że jest nas trzech?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(RafalPlosajczyk)
Wiking
Witam
Może ktoś wie czy umowa najmu mieszkania wystarczy żeby przekroczyć granicę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ewa Paszkiewicz
(Ewa Paszkiewicz)
Wiking
Ok,niech to robią.Ale skoro tak przestrzegają obostrzeń,to niech patrzą co u Nich na podwórku.Zatłoczone przychodnie,ludzie bez masek,kaszlą kichają....a Polak to już może Ich zarazić,kichnął na granicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mateusz Matias
(Matias21)
Wiking
To jakieś brednie z tym liczeniem kart sim. Znam przynajmniej 4 osoby które wyjechały przed świętami i narazie nie zamierzaja wrócić do Norge, wzieli ze soba telefony i napewno znajdują sie w tych 17.000 którym rzekomo brakuje. A tak naprawdę siedzą w Polsce. Medialna nagonka na Polaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Keram Saj
(hardworker666)
Wiking
Przez paru buraków, co olali testy, lub kupili lewy test na olexie, reszta ma przechlapane. Przykre, dla Polaków i Norwegów, bo Polacy pchają gospodarkę do przodu w Norwegii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(RafalPlosajczyk)
Wiking
Już doczytałem na gov.pl
Trzeba mieć status bosatt i norge na folkeregisteret. Więc umowa o pracę czy mieszkanie nie wystarczą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kris ***
(kris205)
Wiking
TE ŁAPKI LIKE NA MOJA NORWEGIA SĄ ZAFAŁSZOWANE DAJE MINUS WYCHODZI PLUS , DAJE PLUS NIC SIĘ NIE ZMIENIA
LEWACKA MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Potwierdzam to co napisał Kris***
Jakieś bzdury wychodzą z tymi polubieniami lub nie pod postami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -29  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
Ja mam lepszy pomysł ,
spakujmy się wszyscy i opuśćmy Norwegię na zawsze.
Niech zobaczą jacy jesteśmy honorowi
A po jakimś czasie przeczytamy w naszych gazetach o upadłości Norwegii Pewnie przyjda po nas na kolanach

Didus17 napisał:
Narzekają na obcokrajowców zwłaszcza na Polaków, lecz bez Polaków ten kraj by nie istniał, wypadało by zrobić strajk Polaków i tak przez 2 tygodnie żeby żaden polski pracownik nie chodził do pracy. Wtedy by zobaczyli jak bardzo cenni jesteśmy i jak bardzo nas potrzebują. Szybko by zmienili zdanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok