Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(Didus17)
Wiking
Narzekają na obcokrajowców zwłaszcza na Polaków, lecz bez Polaków ten kraj by nie istniał, wypadało by zrobić strajk Polaków i tak przez 2 tygodnie żeby żaden polski pracownik nie chodził do pracy. Wtedy by zobaczyli jak bardzo cenni jesteśmy i jak bardzo nas potrzebują. Szybko by zmienili zdanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eliza xxx
(nightmare)
Wiking
Masońskie pieski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Don!
(Don!)
Wiking
To bezprawne , nieazasadnione naruszenie praw obywatelskich przez nieuprawnionych urzędników obwarowane wysokimi karami. Jakoś tak mi się nieładnie skojarzyło "Koncentrationlager Norvegen".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Bardzo dobrze. Polaczki sami sobie winni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -27  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Trzeba było stać w kolejce do testów na lotnisku, a nie spier....ać szybko na chatę chlać wódę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Reska)
Wiking
A czy jest coś w rozporządzeniu o osobach które miały pozytywny wynik testu. I chcą wrócić do norwegi mając d numer?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
grzegor filipczak
(batory1230)
Wiking
Hej.a jeśli wracam w niedzielę do Polski ,to nie będzie problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marika N
(Mariczka5)
Wiking
A na NRK dzisiaj z 5 artykułów na temat Polaków i koronawirusa. Jakoś wszak trzeba Norwegom wytłumaczyć zamknięte granice, zrzucając winę na naszych rodaków, a nie na ich norweskich pracodawców, którzy przymykają oczy na to, żeby zaczynali pracę przed końcem kwarantanny. Nie chce mi się wierzyć, że pracodawca nie wie, że pracownik przyjechał niedawno. Wiedzą, godzą się na to żeby zaczynali, a w razie ujawnienia sytuacji umywają ręce i zrzucają winę na "utenlandske/polske arbeidere".
Hipokryzja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Czyli pracownicy ze Szwecji przekraczający co tydzień granice przemieszczając się miedzy domem w Szwecji a praca w Norwegii nie przenoszą wirusa ...ale Polacy już i owszem .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Janekppp)
Wiking
Witam miałem taką sytuację po przyjeździe do Norwegii zrobieniu testu na lotnisku ja i kolega przyjechaliśmy do miasteczka gdzie mieliśmy pracować współwłaciciel firmy odebrał nas z dworca i zawiuzł nas na kwaterę było późno następnego dnia okazało się że wszyscy mieszkańcy tego domu przeszli kovid ale jeden człowiek jeszcze go ma dowiedział się o tym lekarz który natychmiast skierował nas na kwarantanne na szczęście nie zaraziłam się ani ja ani kolega pazerny norweg mógł doprowadzić do naszego zakażenia ale o takich przypadkach oni nie napiszą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok