Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Od poniedziałku zmiany: obowiązkowe testy na covid-19 tylko na granicy - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Remigiusz Kluska (1184 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Od poniedziałku zmiany: obowiązkowe testy na covid-19 tylko na granicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciej Zawadzki
(gruberto)
Wiking
Chyba musicie napisać ten artykuł jeszcze raz. Większość ludzi których spotkałem już się cieszy że nie potrzeba robić testów w kraju 72h przed przekroczeniem granicy..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sojer
(Sojer)
Wiking
Witam jestem ciekaw jak ja już przeszedłem COVID-19 w Norwegi czy tez będę musiał robić ten test mi się wydaje ze nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
To nie prawda wczoraj przyleciałem i są wymagane testy trzeba się zajerestrować jako podrużujący i kerują na testy na lotnisku a tych którzy nie mieli ważnych testów kierowali do osobnego pokoju
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
napisane jest że od poniedziałku 18 styczen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Lesiak
(Marcin123GD)
Wiking
Jeżeli ktoś przeszedł covid19 i ma test pozytywny minimum 2 tyg. nie musi robić testu i nie ma kwarantanny tak było do piątku tj,15.01.2021
Pani w budce ogląda test pozytywny w j. angielskim oczywiście i informuje że nie ma kwarantanny oraz testów i można iść dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Dziś by znaleźć rzetelne informacje to chyba tylko Facebook pozostaje. Ostatnio na wp pisali „zaginął tuż przed świetami a znaleźli go 2 grudnia”. I jak traktować takie źródła poważnie, chyba ze podróże w czasie już są możliwe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Marcin Lesiak komunikat jest jasny " wszystkie osoby przybywające ze strefy czerwonej " !!!!! znaczy wszystkie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok