Czytali temat:
Wojciech Swies Jan Maryjan mart enty Andrzej Jakob boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Mariusz844 P Remigiusz Kluska Oskar K. (813 niezalogowanych)
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Ludzie, którzy więcej zarabiają to tacy sami ludzie, mogą tez dodawać komentarze na MN (chyba ze robią to w godzinach pracy, to by znaczyło ze nie traktują pracy poważnie), po prostu chce im się więcej, są bardziej pracowici i oszczędni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
2554 Posty
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...zabawne 20 tys.za 5 dni...a chce skrocic kwarantanne o 3 dni ,zeby dniowki nie przepadly...i jeszcze wyrobil godziny na wyjazd do Pl...ludzie nie dajcie sie nabrac...znalem alkoholikow ktorzy codziennie otwierali nowy biznes i to nie byle jaki tylko..skup metali na Wegrzech i wysylka jablek na Kamczatke,obrot bitcoinami...wiec krotko pokaz cwaniaku odcinek wyplaty a uwierze jak w maryje dziewice
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Od kilku polakow slyszalem ze w polsce można kupic falszywy test na covid.. Teraz wiem dlaczego polacy ukradkiem uciekaja na lotniskach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2554 Posty
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
kiaaudi napisał:
Od kilku polakow slyszalem ze w polsce można kupic falszywy test na covid.. Teraz wiem dlaczego polacy ukradkiem uciekaja na lotniskach

.....to margines,promil problemu..uciekają też dlatego ,zeby ich nie zarejestrowano w systemie kwarantan,bo nazajutrz chcą pójść do roboty...żeby dniówki odrobić...jak to sie mówi oni zawsze są stratni z godzinami...po drugie primo ultimo czekają na nich przewożnicy w busach i wraz z tymi pasażerami bez testów wywierają presje na stojących w kolejkach do testów....więc albo robisz test i tracisz busa lub jedziesz bez testu wraz z innymi....sytuacja naganna także z powodu braku obowiązku maskowego w tych busach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram