Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pfizer, Biontech i kolejny koncern: Norwegia czeka na 67 000 dawek nowej szczepionki - Norwegia

Czytali temat:
anna js iksiński igrek Marius Sheliga Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Albercik Polonus MałeMi Zygfryds1 (1902 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jan Kowalski
(Szymek2202)
Wiking
Powodzenia ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -24  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Moze lepiej zasięgnąc po paracet...niz uderzyc w szczepionke na covida... koncerny farmaceutyczne obecnie zacieracja ręce..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MałeMi napisał:
Moze lepiej zasięgnąc po paracet...niz uderzyc w szczepionke na covida... koncerny farmaceutyczne obecnie zacieracja ręce..

...grochowa ...po co żeś wrócila na to forum,dzieciaku
...przępędzili z innych for,tak?
...Ps. ,,chociaż z drugiej strony,, miałas godnych następców...niejacy minip 70 czy plan c
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...ze niby ,minip70 i plan c to ta sama baba?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
PlanC, MaleMi
Słusznie. Polecam iść śladem bezobjawowego prezydenta lub czcigodnego hierarchy, skompromitowanego działaniami i występami p. Rydzyka, zwolennika antyszczepionkowców i parodii kapłana katolickiego. Dał tego wielokrotnie dowód tolerując haniebne wypowiedzi księży, że woda święcona skutecznie leczy, zastępuje szczepionki i maseczki, że szczepionki powstają z zabitych dzieci (zawsze ta obrona życia idąca pod rękę z pedofilią i zboczeniami płciowymi). Tu  paracet nie pomoże. Gratuluję! A tak poza tym... wydaje mi się, że Rydzyk nie do końca jest doceniany...Polska dostała kilka nagród pokojowych, poezja... A ja uważam, że taka nagroda z fizyki, to jest dopiero dzwon! To jest dopiero nagroda. I właśnie Rydzyk powinien dostać taką nagrodę z fizyki bo udowodnił, że fale radiowe przyciągają ciemną masę... To jest ogromny sukces. Szczęścia i namiętności życzę. 
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Megip napisał:
PlanC, MaleMi
Słusznie. Polecam iść śladem bezobjawowego prezydenta lub czcigodnego hierarchy, skompromitowanego działaniami i występami p. Rydzyka, zwolennika antyszczepionkowców i parodii kapłana katolickiego. Dał tego wielokrotnie dowód tolerując haniebne wypowiedzi księży, że woda święcona skutecznie leczy, zastępuje szczepionki i maseczki, że szczepionki powstają z zabitych dzieci (zawsze ta obrona życia idąca pod rękę z pedofilią i zboczeniami płciowymi). Tu  paracet nie pomoże. Gratuluję! A tak poza tym... wydaje mi się, że Rydzyk nie do końca jest doceniany...Polska dostała kilka nagród pokojowych, poezja... A ja uważam, że taka nagroda z fizyki, to jest dopiero dzwon! To jest dopiero nagroda. I właśnie Rydzyk powinien dostać taką nagrodę z fizyki bo udowodnił, że fale radiowe przyciągają ciemną masę... To jest ogromny sukces. Szczęścia i namiętności życzę. 

Megip
Ty zamiast szczepionki na coronavirusa,to powinienes dostac 10 dawek szczepionki na wścieklizne... wylewasz tu swoje wypociny, a mnie sie nie chce nawet ich czytac. powodzenia w zaszczepieniu siebie przeciw wsciekliznie... oby Ciebie postawila na nogi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
MaleMi
To nie czytaj, nie komentuj swoimi bredniami...
Co (?) Proces ewolucyjny się zaburza?! Skąd to się bierze? Z wewnętrznego przekonania, ze jesteś gówno warta...(?)
Trzeba wykazać się nie lada inteligencją by w zależności od kontekstu, zabarwienia
emocjonalnego i znaczenia zostało odpowiednio użyte.... Proponuję książki o samorozwoju.
I jak zwykle, namiętności życzę! :-*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Megip napisał:
MaleMi
To nie czytaj, nie komentuj swoimi bredniami...
Co (?) Proces ewolucyjny się zaburza?! Skąd to się bierze? Z wewnętrznego przekonania, ze jesteś gówno warta...(?)
Trzeba wykazać się nie lada inteligencją by w zależności od kontekstu, zabarwienia
emocjonalnego i znaczenia zostało odpowiednio użyte.... Proponuję książki o samorozwoju.
I jak zwykle, namiętności życzę! :-*


Megip
Widze,ze jeszcze nie zaszczepiles sie przeciw wsciekliznie, a widze po Twoich negatywnych emocjach ta szczepionka jest Tobie bardzo wskazana.. wièc sie jak najszybciej zaszczep przeciw wsciekliznie
Nie wiem za kogo sie uwazasz,ale nie podobają mi się ludzie, którzy stawiają siebie wyżej od innych. Mam ochotę dać im rubla i powiedzieć: jak się dowiesz, ile jesteś wart, to wrócisz i oddasz resztę..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MałeMi napisał:
Megip napisał:
MaleMi
To nie czytaj, nie komentuj swoimi bredniami...
Co (?) Proces ewolucyjny się zaburza?! Skąd to się bierze? Z wewnętrznego przekonania, ze jesteś gówno warta...(?)
Trzeba wykazać się nie lada inteligencją by w zależności od kontekstu, zabarwienia
emocjonalnego i znaczenia zostało odpowiednio użyte.... Proponuję książki o samorozwoju.
I jak zwykle, namiętności życzę! :-*

Megip
Widze,ze jeszcze nie zaszczepiles sie przeciw wsciekliznie, a widze po Twoich negatywnych emocjach ta szczepionka jest Tobie bardzo wskazana.. wièc sie jak najszybciej zaszczep przeciw wsciekliznie
Nie wiem za kogo sie uwazasz,ale nie podobają mi się ludzie, którzy stawiają siebie wyżej od innych. Mam ochotę dać im rubla i powiedzieć: jak się dowiesz, ile jesteś wart, to wrócisz i oddasz resztę..



...grochowa,see princess i co tam jeszcze bylo
...znow zmienilas nick i zdjecie ...gdzie je znalazlas w necie?
...moze jakies prawa autorskie do wizerunku naruszasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok