13
dni
do startu rozliczeń podatkowych w Norwegii!
Odzyskaj podatek
Pieniądze w 2 tygodnie!
zamknij

Trwa zbiórka na poszkodowanych w Gjerdrum. Ratownicy wycofani po niewielkim osunięciu ziemi - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. (252 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
minip.70
(minip.70) Online
Wiking
Nie wiem,czy poszukiwana Stonoga jest jeszcze w NO.Jesli jest,to wlasnie jej powierzylbym zbiorke,w imieniu wszystkich Polakow! Ma doswiadczenie w zbiorkach,jak malo kto! Chociaz do glownego oszusta i kretacza Owsika,jeszcze duzo jej brakuje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-41  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Jacek B
(Jack2)
Nowicjusz
Nawet szkoda to komentować idz się leczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalC75
(RafalC75)
Wiking
minip.70

2 godziny temu

Nie wiem,czy poszukiwana Stonoga jest jeszcze w NO.Jesli jest,to wlasnie jej powierzylbym zbiorke,w imieniu wszystkich Polakow! Ma doswiadczenie w zbiorkach,jak malo kto! Chociaz do glownego oszusta i kretacza Owsika,jeszcze duzo jej brakuje!

Ty mały zakompleksiony człowieczku, potrzebujesz kilkunastu kont żeby wylewać swoje żale i następnie samemu sobie stawiasz plusy, nie potrafisz poprawnie sklecić jednego zdania w ojczystym języku i to Jurkowi będą stawiać pomniki a twój guru i cała pisowska banda skończy na szafocie za zdradę stanu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
arkitekt1
(arkitekt1)
Wiking
KOLEJNY RAZ PISUAR I BURAK RafalC75
NIE POTRAFI USZANOWAC TRAGEDII
DO BUDY BURKU
Zgłoś wpis
Oceń wpis: