Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Marek Cyraniak
(marek110670)
Wiking
Tsk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krzysztof L
(Roza1)
Wiking
Jeśli posiadam adres w Norwegii i d-numer nie muszę robić testów w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Roza1 napisał:
Jeśli posiadam adres w Norwegii i d-numer nie muszę robić testów w Polsce?Obywatele Norwescy podczas przekraczania granicy muszą okazać negatywny test powracając z innego kraju, a ty CO jesteś wybrańcem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Wojtek929)
Wiking
Mam fødselsnummer i stałą umowę o pracę. Mam też zameldowanie i wynajęte na mnie mieszkanie od 9ciu lat. Czy muszę w Polsce zrobić ten test na COVID19 przed przylotem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
grzesiek s
(kmink)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Roza1 napisał:
Jeśli posiadam adres w Norwegii i d-numer nie muszę robić testów w Polsce?Obywatele Norwescy podczas przekraczania granicy muszą okazać negatywny test powracając z innego kraju, a ty CO jesteś wybrańcem?

"uczył Marcin Marcina...."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
grzesiek s
(kmink)
Wiking
RafalC75 napisał:
DK84
41 minut temu
Niedlugo zmuszą ludzi do obowiazkowych szczepionek, w przeciwnym razie nie wpuszcza do kraju. Bydlaki
Bydlak to nie chce się zaszczepić na podstawie debilnych teorii spiskowych i tym samym z premedytacją narażać zdrowie i życie innych. To jest bydlak.


na podstawie debilny teorii spiskowych...hmm...parafrazując klasyka...moje ciało mój wybór i nawet jak się kieruje teoriami spiskowymi panie wszystkowiedzący to jest jego prywatna sprawa biochemiku od siedmiu boleści
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sara Piwowar
(SaraPiwowar)
Wiking
Hejka! Może leciał ktoś w ostatnich dnich do Norwegii i może powiedzieć jak wygląda sytuacja na lotnisku? Jest ktoś kto nie robił tego testu 72h przed bo ma nr personalny, meldunek, stałą prace albo posiada własne mieszkanie. Wymagali okazania dokumentów czy wszystko mieli już w systemie po wprowadzeniu føldselsnummer? Może ktoś już jest po takiej kontroli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nie jest wazne Twoje zatrudnienie i zamieszkanie.Obowiazek zrobienia testu na covid-19 to wiarygodny warunek ze nie przenosisz wirusa z Polski i nie zarazisz nim innych ludzi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:

\"uczył Marcin Marcina....\"

Mam na imię Gabriel a nie Marcin niemniej, pobierać naukę od innych, nie jest żadną wadą społeczną, o ile nie jest to nauka przestępstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Jestem ciekaw czy obowiązują mnie jakieś testy, jeśli przeszedłem covida w Polsce. Czy honoruja test na przeciwciała?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok