Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy barszcz wygra z żeberkami? Pojedynek polskich i norweskich dań świątecznych - Norwegia

Czytali temat:
kama marc Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty N O boj fra oszlo G123 G-321 Urszula Chochrek lukas852b (3170 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lysek Spre
(Pinki07)
Wiking
Barszcz vs Norweskie ribbe? To tak jak by porównać norweska parówkę (zawartość mięsa 60%)z polską kiełbasą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KINGA BASAJ
(KINIA100)
Wiking
Oczywiście że barszcz z uszkami żadne ribbe!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Witam wszystkich kłutliwych nie kłutliwych i bez względu na poglądy ale warto chyba mieć jedno i drugie przynajmniej dla tych co zostają w Norkowni no i bigos i jeszcze kilka innych potrawek i dobre domowe ciacho .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Brzmi wspaniale, tego wszystkim również życzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Isbjorn, ktoś tu kiedyś pisał ze Jura Gładysz jest Ukraińcem. Znam ludzi, którzy znają kilka języków, ale polski okazał się dla nich zbyt trudny, wiec szacunek dla Jury ze potrafi bez translatora (błędy o tym świadczą) pisać tak ze rozumiemy. Wielu z rodaków siedzi ponad 10 lat w no i chociaż żeby w mowie norweski poznali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Dla dociekliwych babka pochdziła z Norwegi dziadek był niemcem z Bawari a więc matka niemka ojciec polak no ale żone mam z Mongoli nie zna polskiego a więcw domu rozmawiamy po norwesku z domieszką rosyjskiego i mongolskiego . rozmawiam w kilku językach . ale ukraińcem nie jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
jurijgagarin napisał:
Dla dociekliwych babka pochdziła z Norwegi dziadek był niemcem z Bawari a więc matka niemka ojciec polak no ale żone mam z Mongoli nie zna polskiego a więcw domu rozmawiamy po norwesku z domieszką rosyjskiego i mongolskiego . rozmawiam w kilku językach . ale ukraińcem nie jestem


...troche to zawiłe...
....mam inną zagadke Jurij...
...Janka żony brat rodzony...
..kto to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
PLAN-C napisał:
zakazić infekcją... cofać do tyłu... Masło maślane... pierdu z pupy...
Nieważne, co za bzdurę... Byleby coś napisać attention whore
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dobromirspoleczny
(Dobromirspoleczny)
Wiking
Moja Norwegia znów porównuje kulinaria... jak co roku... tylko że historia kulinarnej kuchni polskiej jest o wiele bogatsza niż norweska. Oni zaczęli normalnie jeść i żyć po odkryciu ropy. Zaraz będzie hejt trolli zakochanych w Norwegii... Ale bigosu nic nie przebije... oczywiście z boczkiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok