Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
kama marc Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty N O boj fra oszlo G123 G-321 Urszula Chochrek lukas852b (3184 niezalogowanych)
1 Post

(shownomercy66)
Wiking
Co to zawody, kto wygra ? Jedno dobre i drugie, jak dobrze zrobione.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Połowa u j e b ó w ktora tutaj przyjeżdża tylko na zarobek po czym każda koronę wydaje w Polsce nawet nie wie jak smakuje pinnekjøtt czy ribbe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -23  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Ryszard Lwie Serce napisał:
Połowa u j e b ó w ktora tutaj przyjeżdża tylko na zarobek po czym każda koronę wydaje w Polsce nawet nie wie jak smakuje pinnekjøtt czy ribbe...

Tiaaa Rysio, bo żeberek przecież nikt w Pl nie jadał...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
To nie są takie same zeberka jak w Polszy. To jest bardziej boczek z zeberkami.W Polszy oddzielają boczek o żeberek i sprzedają smdwa oddzielne produkty. Więc nie pitol mi tu martyś boś ewidentnie nie jadł. Jak na u j e b a przystalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Ryszard Lwie Serce napisał:
To nie są takie same zeberka jak w Polszy. To jest bardziej boczek z zeberkami.W Polszy oddzielają boczek o żeberek i sprzedają smdwa oddzielne produkty. Więc nie pitol mi tu martyś boś ewidentnie nie jadł. Jak na u j e b a przystalo
Twoje sądy a'priori, są właśnie sądami ujeba
Tu ribbe to też boczek bez żeberek, więc mi nie pitol
Czyli tak, jakby w Pl nikt boczku nie jadł.
Wyobraź sobie, że nawet psiochę jadłem, o której Ty zapewne nie słyszałeś nawet, skoro już mowa o tradycyjnych potrawach. Szczekasz rycerzyku, obnażając tym samym jakże mnóstwo skrywanych kompleksów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ryszard Lwie Serce napisał:
To nie są takie same zeberka jak w Polszy. To jest bardziej boczek z zeberkami.W Polszy oddzielają boczek o żeberek i sprzedają smdwa oddzielne produkty. Więc nie pitol mi tu martyś boś ewidentnie nie jadł. Jak na u j e b a przystalo

Ewidentnie masz za dużo czasu i za mało pieniędzy. Albo jesteś ekstremalnie nudna/y bo widać że codziennie spędzasz tu wolne chwile. W dodatku pezproduktywnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Asikhb napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
To nie są takie same zeberka jak w Polszy. To jest bardziej boczek z zeberkami.W Polszy oddzielają boczek o żeberek i sprzedają smdwa oddzielne produkty. Więc nie pitol mi tu martyś boś ewidentnie nie jadł. Jak na u j e b a przystalo
Ewidentnie masz za dużo czasu i za mało pieniędzy. Albo jesteś ekstremalnie nudna/y bo widać że codziennie spędzasz tu wolne chwile. W dodatku pezproduktywnie.

Dorzucić 3 grosze musi, bo inaczej się udusi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
To nie są takie same zeberka jak w Polszy. To jest bardziej boczek z zeberkami.W Polszy oddzielają boczek o żeberek i sprzedają smdwa oddzielne produkty. Więc nie pitol mi tu martyś boś ewidentnie nie jadł. Jak na u j e b a przystalo
Ewidentnie masz za dużo czasu i za mało pieniędzy. Albo jesteś ekstremalnie nudna/y bo widać że codziennie spędzasz tu wolne chwile. W dodatku pezproduktywnie.


Byle tylko komus dopierdolic bo innaczej dzien nieudany....


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Z Norwegii
(Z Norwegii)
Wiking
Oczywiście że polska kuchnia. Ribbe to tona tłuszczu a pinnekjøtt to kości dla psa!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok