Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia: kwarantanna i testy na koronawirusa. Zbiór aktualnych przepisów - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia: kwarantanna i testy na koronawirusa. Zbiór aktualnych przepisów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogacka
(Bogacka)
Wiking
Czy badania serologiczne IgG wskazujące na posiadanie przeciwciał covid plus opinia lekarza zwalnia z kwarantanny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
PLAN-C napisał:
Świat się zmienia na naszych oczach była komuna, "demokracja" jak nazwiemy to nowe ?
Plan-c
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Bardzo pomocny artykuł. Ktoś się postarał. Miłego weekendu wszystkim !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kamil07)
Wiking
Czy ktoś wie jak jest na tranzycie ? Kiedy wjeżdżam się oclić?
Czy tez potrzebny jest test
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Bozena123
(Bozena123)
Wiking
Czy Ktos moze wie czy test na Covid 19 ktory trzeba przedstawic na granicy moze byc prztumaczony na angielski przez tumacza przysieglego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Czy Ktos moze wie czy test na Covid 19 ktory trzeba przedstawic na granicy moze byc prztumaczony na angielski przez tumacza przysieglego. Test Musi być po angielsku, jednak nie ma żadnej potrzeby by był tłumaczony.
Wystarczy podczas testu poprosić o dokument po angielsku i ośrodek który robi testy, wystawia taki dokument po polsku i angielsku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Bozena123
(Bozena123)
Wiking
dziękuję za informację ale jeżeli zrobię test za darmo ( skierowanie od lekarza) to wydadzą mi test w języku angielskim ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MarekLeszczak)
Wiking
Po co kwarantanna skoro mam wynik testu negatywny, po co mam przebywac z potencjalnie chorymi ludzmi ? kto to kurwa wymyslil, 5000tys kr? zapłacicie mi to? bo ja nie mam zamiaru. Komunikacja miejska moge jechac ale w domu ktorym jest moja rodzina juz nie moge ? Śmieszne wymysły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MarekLeszczak)
Wiking
Wiekszych glupot jak ten hotel juz chyba sie nie da wymyslec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok