Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Negatywny wynik na koronawirusa gwarancją wjazdu do Norwegii: te osoby muszą robić testy - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Test to jedno. Dochodzi 10 dniowa kwarantanna w hotelu. Doba 500 NOK jeśli prywatnie lub 1500 NOK kiedy płaci bauer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
Jeśli pracuje się i mieszka na stałe w Norwegii to jak to jest bo nic tu nie jest wyjaśnienie czyli jest podział na Norwegów z paszportem i bez czy nie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco) Online
Początkujący
nie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco) Online
Początkujący
nie ! . przyjezdza i siedzi 10 dni na kwarantannie bez badan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Osoby które już przeszly Covida i udokumentują to wynikiem testu PCR są zwolnione przez 6 mcy z okazania testu i odbycia kwarantanny po wjeżdzie do No.Troxhę rzetelniej piszczie te artykułu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maria Mycielska
(MariaMycielska)
Wiking
Proszę o pilną informację. Jutro rano mam samolot do Oslo. Mam zaświadczenie z negatywnym wynikiem na Covid. Lęcę do osoby na stałe mieszkającej w Norwegii i moge tam być 10 dni na kwarantannie. Czy mogą mi kazać spędzić kwarantannę w hotelu?
Pomózcie bo nie wiem czy lecieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
Niestety, ale obowiazuje cie kwarantanna w hotelu

MariaMycielska napisał:
Proszę o pilną informację. Jutro rano mam samolot do Oslo. Mam zaświadczenie z negatywnym wynikiem na Covid. Lęcę do osoby na stałe mieszkającej w Norwegii i moge tam być 10 dni na kwarantannie. Czy mogą mi kazać spędzić kwarantannę w hotelu?
Pomózcie bo nie wiem czy lecieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
robi.carlos
(robi.carlos)
Wiking
Przyleciałem i mogę potwierdzić, że jeżeli ktoś posiada numer personalny i meldunek (co przy numerze personalnym jest koniecznością) nie musi robić testu. Osoby które muszą mieć robiony test, koniecznie przetłumaczcie na norweski lub angielski, bo nie wpuszczają bez przetłumaczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ala Aaaaa
(basik_77)
Wiking
Mam pytanie. Możesz będziesz w stanie mi odpowiedz. Ja mam d-numer meldunek i prace ( to muszę wykonać test czy nie ) ?
Nie mogę nigdzie znaleść informacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok