Negatywny wynik na koronawirusa gwarancją wjazdu do Norwegii: te osoby muszą robić testy - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Test to jedno. Dochodzi 10 dniowa kwarantanna w hotelu. Doba 500 NOK jeśli prywatnie lub 1500 NOK kiedy płaci bauer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr De
(Piotr De) Online
Wiking
Artykuł który nie wytłumaczył nic.
Statystyczny Janusz mieszkający i pracujący w Norwegii na stałe ma robić test przed powrotem z odwiedzin w Polsce?Czy nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
Jeśli pracuje się i mieszka na stałe w Norwegii to jak to jest bo nic tu nie jest wyjaśnienie czyli jest podział na Norwegów z paszportem i bez czy nie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:20  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
nie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:32  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
Ricco Xxxxxx
(ricco)
Początkujący
nie ! . przyjezdza i siedzi 10 dni na kwarantannie bez badan
Zgłoś wpis
Oceń wpis:31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Osoby które już przeszly Covida i udokumentują to wynikiem testu PCR są zwolnione przez 6 mcy z okazania testu i odbycia kwarantanny po wjeżdzie do No.Troxhę rzetelniej piszczie te artykułu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-33  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maria Mycielska
(MariaMycielska)
Wiking
Proszę o pilną informację. Jutro rano mam samolot do Oslo. Mam zaświadczenie z negatywnym wynikiem na Covid. Lęcę do osoby na stałe mieszkającej w Norwegii i moge tam być 10 dni na kwarantannie. Czy mogą mi kazać spędzić kwarantannę w hotelu?
Pomózcie bo nie wiem czy lecieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PLAN-C
(PLAN-C)
Wiking
kołomyja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
anna js
(annajs)
Początkujący
Niestety, ale obowiazuje cie kwarantanna w hotelu

MariaMycielska napisał:
Proszę o pilną informację. Jutro rano mam samolot do Oslo. Mam zaświadczenie z negatywnym wynikiem na Covid. Lęcę do osoby na stałe mieszkającej w Norwegii i moge tam być 10 dni na kwarantannie. Czy mogą mi kazać spędzić kwarantannę w hotelu?
Pomózcie bo nie wiem czy lecieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram