Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Prawa kobiet są deptane w Polsce”: norwescy politycy chcą zapewnić Polkom darmową aborcję w kraju fiordów - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Bo zdrowie kobiety to nie jest prywatna decyzja faceta ktury żje z kotką to jest ich ciało ich życie ich decyzje a nie śrdniowieczna inkwizycja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Nie kumam Was --Ludzie.
Wszyscy piszą "kaczor to -kaczor tamto" , też uwarzam że jest ...., ale ogulnie to wina dudy on musi wszystko zatwierdzić.
Bez jego podpisu nic by nie przeszło.
duda i jego żona kukiełka.
Dwie kukiełki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Jeśli można zabić własne dziecko w łonie ze względu na to że matka nie ma siły na heroizm, to co z ludźmi, którzy ulegną wypadkowi i są później obciążeniem dla bliskich? Przecież opieka nad taką odobą to tez heroizm. Dlaczego nie można bezkarnie zlinczować zwyrodnialca złapanego na gorącym uczynku? Przecież logicznie myśląc to tacy mają najmniejsze prawo do tego by żyć.
W świecie gdzie jest miłość takich dylematów nie ma. Niestety my w takim świecie nie żyjemy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Patrycja Kosla
(Patrycja Kosla)
Wiking
Kazdy ma prawo do wypowiedzi ale prosze wyrazajmy swoje opinie zgodnie z Naszymi pogladami nie kaleczac przy tym mowy polskiej pisanej. Az przykro . Miodek dostal by zawalu czytajac. Tresci wazne wiec z powaga, zerknijmy do slownikow gdy brak pewnosci. Wazne jest nie tylko to co piszemy ale jak!! Ps. W mojej wypowiedzi brak polskich liter wiem i z gory przepraszam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Wy się od prywatnych spraw Polaków odpieprzcie ! Nie wprowadzajcie nam waszych chorych ideologii gender, czy lgbt !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Mam do czynienia ze stronniczym portalem, który nie przestrzega prawa wolności słowa. Po raz drugi została usunięta moja wypowiedź.
Powtórzę jeszcze raz moją uwagę do artykułu. Portal "Moja Norwegia" nie jest pro polskim portalem. Bezkrytycznie wypisuje to co Norwegowie napiszą. Po drugie usuwa wpisy polaków, którzy mają prawo się wypowiadać na każdy temat.
Norwegowie nie powinni osądzać polskie prawodawstwo ani pouczać polaków w tej kwestii dotyczącej aborcji. Również nie wolno im namawiać polki do aborcji w swoim kraju bo w tej sytuacji namawiają je do łamania polskiego parwa.
Norwegowie w 2019 przeprowadzili 11726 aborcji, a Polacy 1110. Oznacza to, że Norwegia dokonała 74 razy więcej aborcji niż Polska, patrząc na stosunek aborcji do liczy mieszkańców.
Hipokryzją jest namawianie Polek do aborcji, kiedy w prasie (Dagsavisen) szczycą się że spada liczba aborcji w stosunku do ubiegłego roku.
Proszę o obiektywizm i racjonalizm. Nie pozwólmy by zarozumiałość Norwegów była tolerowana w naszej przestrzeni medialnej. Dosyć tej buty ukrytej pod "płaszczem" troski i pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Iga79
(Iga79)
Wiking
Dlaczego to zawsze kobieta zostaje sama, albo tylko ona zajmuje się chorym dzieckiem - popatrz, jest tak wiele historii... Gdzie są ci facecie, którzy teraz tak głośno mówią, że to ich sprawa.... Gdzie są później... Poczytaj statystyki - w 90% przypadków zanim dziecko skończy rok już ich nie ma... Przerasta ich praca 24 na dobę, 7 dni w tygodniu i to, że wszystko jest podporządkowane choremu dziecku... Wypadki to zupełnie inna sprawa, ludzie są po nim w różnym stanie i różne reagują, nawet ci co niemu ulegli... A wszyscy nie musimy myśleć tak samo i robić tak samo..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ref. Jarosław Staśkiewicz
Można dyskutować o prezentowanych poglądach. Bywają różne.
Nie można akceptować publikowania w przestrzeni publicznej zwyczajnie chamskich wypowiedzi obrażających innych dyskutantów.
To że Admin. na takie przypadki nie reaguje źle świadczy o jakości Forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Niestety jak widać dupków nie brakuje. Rząd powinien dogłębnie zbadać temat i jednocześnie wyjść z pomocą przemęczonym kobietom, to dało by tez nowe miejsca pracy. Skoro życie jest najważniejsze to i musiały by znaleźć się na to pieniądze.
Ja współczuje osobom, które znalazły się w takiej sytuacji, ale znam tez wiele takich osób, one nie potrzebują współczucia i są mimo wszystko szczęśliwe. Różne tragedie przydażają się w życiu. Aborcja nie rozwiązuje problemu, nie wyobrażam sobie by osoba, która to zrobiła potrafiła by jeszcze kiedyś być naprawdę szczęśliwa. Pozostają trzy wyjścia: poświęcenie życia dla dziecka, wieczny ból w sercu lub życie z sercem z kamienia. Tak czy owak ludzie i tak będą robić swoje bez względu na to co rząd uchwali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok