Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź
Czytali temat:
halina manka mart enty w m Andrzej Jakob Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Robert Mielnicki (590 niezalogowanych)
8 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Polakos buraczyno a gdzie ja obraziłem prezydenta RP i jak . Kolego jeśli dla ciebie Rydzyk i kaczorek to najważniejsze osoby w Państwie to współczuję . Ja mam wielki szacunek do osoby reprezentującej nasz kraj tylko chciałbym żeby jako osoba na tak ważnym stanowisku miała swoje zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
No tak wprowadzają prawa jak w średniowieczu jeszcze troche i będzie inkwizycja .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polakos
(Polakos)
Wiking
Sławuś ja pracuję i mieszkam w Norwegii bardzo długo i wogule zabardzo nie interesujęsię Polską polityką ale dla mnie jako Polaka A.Duda to nie duduś tylko p.Prezydent a przez ciebie przemawia wielka nienawiść i poprostu nie radzisz sobie z tym jak zresztą większość opozycji w Polsce.
Nie potraficie się wypowiadać kulturalnie.
Nie wiem czy ty rozumiesz na czym polega " totalna opozycja " tzn.
choćby nie wiem jak było dobrze to i tak będziemy przeszkadzać.
Mam nadzieję że już niedługo opozycja dojdzie do władzy w Polsce wtedy zobaczymy co to będzie.
Jedyne chasło za ich rządów to było:
" pieniędzy nie ma i nie będzie ".
Do tej pory to oni tylko donoszą na Polskę do UE i przeszkadzają.
Znasz chociaż jeden przypadek na świecie żeby politik z jakiegoś państwa skarżył swoje państwo do UE?
POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Kolego ja też pracuje już kilkanaście dobrych lat w Norwegii a pan prezydent dopóki doputy nie zachowa się na mężczyznę przystało i nie pogoni kaczki i Tadeusza wpizdzec to będzie tylko małym pionkiem " dudusiem" . I jakbyś chciał wiedzieć to ich poparłem na 2 kolejnych wyborach bo dla mnie to jest i tak mniejsze zło niż to co było Opozycja w Polsce dalej jest nic nie warta , jeszcze konferencja jak pozbędzie się z koalicji Korwina z jego durnymi poglądami to może zasłuży na głos . A nienawiści we mnie niema jest tylko kpina z ich decyzji bo ktoś na prochach w m doradza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polakos
(Polakos)
Wiking
Kochani chciałbym bardzo żebyście przejżeli trochę na oczy i nie brali sobie do serca co piszą w gazetach i pokazują w telewizji ( ja nie oglądam wiadomości w żadnej stacji w TVP też) przecież większość to jest zagraniczny kapitał im jest na rękę że w Polsce jest taka nienawiść.
Wtedy Polska będzie słabsza i nie będzie jednomyślności wśród europosłów z Polski i wtedy Unia może z nami pogrywać jak chce.
Weźcie choćby Nord Strim 2.
A oto właściciele:
WP- Innova Capital
ONET- Ringer Axel Springer Polska (Niemcy Szwajcaria)
INTERA- Bauer Media Polska (Niemcy)
Grupa Polska Press- Polska Press(Niemcy)
Grupa Microsoft- Microsoft(USA)
Grupa TVN- Scripps Networks Interactive +ProSiben (USA NIEMCY)
RMF- Bauer Media Polska (Niemcy)
Radio Zet- Eurozet(Francja)
Antyradio- Eurozet (Francja)
RMF Classic- Bauer Media Polska (Niemcy)
Fakt, Newsweek, Przegląd Sportowy- Ringier Axel Springer Polska (Niemcy Szwajcaria)
Puls Biznesu- Bonnier Business (Szwecja)
72 % Polskiej prasy to kapitał NIEMIECKO ŻYDOWSKI a oni nigdy nas zabardzo nie kochali. Pomyślcie i poczytajcie o tym ale nie na WP tylko w bardziej wiarygodnych źródłach.
POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalC75
(RafalC75)
Wiking
polakos wypierdalaj z tym wypranym na seudo prawicowca-patriotę do KACZEGO GRODU. co tutaj robisz skoro tak bardzo ich lublu???? zatrzymałeś się w czasie jak twój guru kaczor, tak teraz wygląda 99% światowej gospodarki a jak już podajesz takie przykłady to bądz kąsekwętny i dopisz co jeszcze oprócz
polskichmediów należy do tych konsorcjów które wymieniłeś. Oj czyżby o tym rydzyk zapomniał wspomnieć?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalC75
(RafalC75)
Wiking
poza tym duda nie jest zadnym prezydentem, jest pomiotem kaczora i rydzyka, nie zasługuje na ten urząd, podpisuje co chwila ustawy uderzające w normalnych ludzi.
Ja rozumię ślepotę i tępotę ludzi na nich głosujących, takich którzy nigdy nie wyjezdzali z kraju ale ni chuja nie zrozumię tępoty która jak twierdzi kilkanaście lat przebywa za granicą, widzi jak się żyje w kraju świeckim a nie wyznaniowym, doświadczyła życia na poziomie, gdzie normalnie pracując można godnie żyć pierdoli bzdury jaki to kaczor jest super. Jeszcze na koniec mądralo wytłumacz mi jakim prawem ten mały chujek przy ostatnim przemówieniu jawnie nawołującym do do wojny domowej, miał na sobie znak Polski Walczącej ?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polakos
(Polakos)
Wiking
Do Rafała z muzgiem ptaszka.Na szczęście w Polsce nigdy nie dojdą do władzy ludzie których ty popierasz bo by tylko obrażali przeklinali i nic nie robili dla Polski. Jesteś zflustrowanym tępym mściwym hamem który nienawidzi ludzi którzy mają inne poglądy. Leję na cibie FIUCE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalC75
(RafalC75)
Wiking
Po pierwsze to najpierw naucz się poprawnie pisać, po drugie to ja nie idę ani w lewo ani w prawo tylko prosto, po trzecie to ty jesteś tępy bo podajesz przykłady o których nie masz pojęcia. Chyba teraz doczytałeś kto pierwszy się żalił do komisji Europejskiej, tak, tak, ten mały chujek.....dotarło że w tv trwam zrobili z ciebie debila? jesteś zły? tupiesz nóżką i wyzywasz jak twój guru?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram