Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegowie boją się ekspansji Wizz Aira: chcą wprowadzić minimalną cenę biletów lotniczych - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Zbigniew Karpinski mart enty (1730 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Nie jestem fanem Wizz Air ale jestem fanem konkurencji.
Obecni na rynku poszli po bandzie. Dzisiaj jest taniej polecieć z Oslo na Wyspy Kanaryjskie niż do Tromsø.
Braathen tez jest niezłym cwaniakiem. Nie ma jeszcze licencji na linie a już żąda od państwa pomocy finansowej jaka otrzymał Norwegian i SAS.
Żadnej ceny minimalnej tylko czysta zdrowa konkurencja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 53  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Nas jako klientów linii lotniczych interesuje jak najniższa cena za dany przelot. Ich własne państwo NO. wbija nóż w plecy zwiększając podatek od każdego pasażera.Oni mogą sobie bojkotować i nie latać tymi liniami ja z chęcią skorzystam.Norwegowie potrafią zniszczyć każda firmę jak nie jest to ich firma no i oczywiście zatrudnieni w niej tylko Norwegowie , resztę jak będzie potrzeba to się wynajmie z bemanningów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
bedzie tak samo jak z lidlem czy Milka. Wejda na rynek a poznij dostana kopa wiec trzeba leciec do Tromsø poki ceny sa smiesznie niskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Polkrzysiek napisał:
Nas jako klientów linii lotniczych interesuje jak najniższa cena za dany przelot. Ich własne państwo NO. wbija nóż w plecy zwiększając podatek od każdego pasażera.Oni mogą sobie bojkotować i nie latać tymi liniami ja z chęcią skorzystam.Norwegowie potrafią zniszczyć każda firmę jak nie jest to ich firma no i oczywiście zatrudnieni w niej tylko Norwegowie , resztę jak będzie potrzeba to się wynajmie z bemanningów.

Ale w Polsce to chcialoby sie, zeby nasz rząd tak postępował w trosce o dobro kraju, prawda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Bogusz Roszkowski
(Deltree)
Wiking
Takie wpieprzanie się w wolny rynek jest śmiechu warte
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz .
(uniek)
Wiking
a moze by tak obnizysz ceny za filizanke kawy ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lewy
(Lewy)
Wiking
@BoguszRoszkowski nie ma w tym niczego "śmiechu wartego". Norwegia jest zbudowana na ingerencji w rynek i ochronie krajowych przedsiębiorstw. Jeśli dla ciebie to jest śmiechu warte, to zawsze możesz wrócić do kochanej ojczyzny mlekiem i rynkiem płynącej i pracować w modelu folwarcznego zarządzania jako parób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Bogusz Roszkowski
(Deltree)
Wiking
Lewy i Rafał. Trudne do pojęcia jest dla mnie wyłącznie to, jak Polak może przesiąknąć norweską mentalnością i uznać ją za słuszną.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Deltree napisał:
Lewy i Rafał. Trudne do pojęcia jest dla mnie wyłącznie to, jak Polak może przesiąknąć norweską mentalnością i uznać ją za słuszną.
ależ kto Ci broni przesiąknąć polską mentalnością i żyć w Pl? Takie generalizowanie jest śmiechu warte. Zasadniczo rzecz ujmując, żyj tam, gdzie Ci dobrze, albo przynajmniej lepiej Jojczysz na norweskie realia? To wróć do Pl i zmieniaj Ojczyznę na lepsze. Nie czujesz się na siłach? To może Bhutan jest dla Ciebie? Ponoć najszczęśliwszy kraj na świecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok