Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia rajem dla emerytów. Polska daleko w tyle - Norwegia

Czytali temat:
Bogumila Jasinska Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. carpenter2 marcin124 (1443 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia rajem dla emerytów. Polska daleko w tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Vincent .
(Vincent70)
Wiking
Norwegia rajem dla emerytow ????
ludzie obudzcie sie i przestancie takie brednie pisac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Piotr De napisał:
Ja bym się jednak przyczepił do merytocznej treści artykułu. Typowy klikbajtowy gniot. Jest dobrze ale nie jest dobrze.Mamy ale nie mamy. Wszystko oczywiście bez jakiegokolwiek dowodu. Artykuł na kartkę a4 dużą kursywą. Niestety tak wygląda nowożytne "dziennikarstwo"
Zapraszam redakcje do minusów. Najlepiej zacząć tak od - 20


nazywac toto artykulami i redakcją, to spore nadużycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
od wielu lat w artykulach MN przejawia sie jawna dyskryminacja Polski. Wiekszosc artykulow pisza w stylu w Norwegii super a w Polsce do D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
od wielu lat w artykulach MN przejawia sie jawna dyskryminacja Polski. Wiekszosc artykulow pisza w stylu w Norwegii super a w Polsce do D
Niestety jednak taka jest gorzka prawda.
W polandii nad Wisłą jest syf i syfem się podpiera w większości dziedzin tak publicznych jak i prywatnych, co niestety jest przez niektóre indywidua przenoszone na Norweski grunt.
I do takiej konkluzji, nie są wcale potrzebne te durnowate artykuliki z tego portaliku.
To widać jak się tam wjedzie samemu i pobędzie choć chwilę lub dwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
RafalC75 napisał:
od wielu lat w artykulach MN przejawia sie jawna dyskryminacja Polski. Wiekszosc artykulow pisza w stylu w Norwegii super a w Polsce do D
Bo taka jest rzeczywistość....

Moim zdaniem, obecna administracja tego portalu, stara się nieudolnie "wkładać kij do mrowiska" by coś się tu działo.
Sami "ZARRZNĘLI" to forum, które żyło swoim życiem i nabijało im kasę.
A teraz, jak im zaczynają się tracić reklamy, ponieważ tak forum jak i portal ledwo co zipie, to starają się na siłę reanimować tego "trupa" jednak nadal metodami takimi samymi które spowodowały iż Ludzie w większości zaczęli omijać ten SYF!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
RafalC75 napisał:
od wielu lat w artykulach MN przejawia sie jawna dyskryminacja Polski. Wiekszosc artykulow pisza w stylu w Norwegii super a w Polsce do D
Bo taka jest rzeczywistość....

Moim zdaniem, obecna administracja tego portalu, stara się nieudolnie \"wkładać kij do mrowiska\" by coś się tu działo.
Sami \"ZARRZNĘLI\" to forum, które żyło swoim życiem i nabijało im kasę.
A teraz, jak im zaczynają się tracić reklamy, ponieważ tak forum jak i portal ledwo co zipie, to starają się na siłę reanimować tego \"trupa\" jednak nadal metodami takimi samymi które spowodowały iż Ludzie w większości zaczęli omijać ten SYF!.

Sprzedano pare lat temu, nowy wlasciciel zaczął robić "porządki" i wyszedł na tym, jak Zabłocki na mydle... Od kilku miesięcy mozna nawet napisać słowo "pierdolę" bez usunięcia postu... Ale to troche za późno panie moderatorku. W dupieś był, gównoś widział Zjebaliście portal dobrze funkcjonujący. Teraz Tylko Kasia Kaczyńska przekierowuje z forum na ogłoszenia. I Na forum wyłącznie pytania ameb o to samo... Gruz, dupa i kamieni kupa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Alicja Choynowska
(Alicja Choynowska)
Wiking
Chyba zartujecie!! Orzy tamtych kosztach utrzymania, nieciekawym spektrum zywnosci i klimacie to Norwegowie wyjezdzaja za granice: Szwecja ( znacznie tansza), Francja, Hiszpania, Portugalia. Statystyka nie pokazuje wszystkiego!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok