Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź

Firmy będą mogły dawać pracownikom droższe prezenty. Rząd zwolni z podatku nawet… szczepionki i świąteczne imprezy - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Jacek Olszewski mart enty Ikett Onty_Ja_Gabriel_3. (247 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PLAN-C
(PLAN-C)
Wiking
Darmowe i przymusowe ? Szczepienia anty covidove ?
Może rząd nie będzie zmuszał ale zrobią to firmy.
Chcesz mieć pracę w gastronomii szczep się, chcesz mieć pracę w biurze lub szkole? Szczep się.
Podróż samolotem ? A może tak szczepionka ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalC75
(RafalC75)
Wiking
Darmowe i przymusowe ? Szczepienia anty covidove ?
Może rząd nie będzie zmuszał ale zrobią to firmy.
Chcesz mieć pracę w gastronomii szczep się, chcesz mieć pracę w biurze lub szkole? Szczep się.
Podróż samolotem ? A może tak szczepionka ?

I bardzo dobrze!!! jeszcze powinny być papiery do podpisu: nie szczepiłem się i jak by co to chcę skonać na schodach szpitala, bez prawa do jakiejkolwiek pomocy medycznej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PLAN-C
(PLAN-C)
Wiking
Zgłoś się do testów !
Zostań testerem najnowszych odkryć medycznych już dziś ! Poświęć się i uratuj świat, na pewno nic ci nie grozi.
Proszę!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalC75
(RafalC75)
Wiking
to Ty się powinieneś zgłosić do testów, psychiatrycznych, bo trzeba mieć ładnie zryty beret żeby z kilku kont sobie samemu stawiać plusy.... Co do szczepień, to wiem że Ty i Tobie podobni daliście sobie przeprać mózgi..... szczepionki szkodzą, ziemia jest płaska , Amerykanie nie lądowali na księżycu a świstak siedzi i zawija w te sreberka....Mniej youtuba, więcej naukowej literatury polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram