Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Kierowcy autobusów wracają do pracy: poparła ich niemal cała Norwegia - Norwegia

Czytali temat:
halina manka piotr mikut mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Onty_Ja_Gabriel_3. (1005 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kierowcy autobusów wracają do pracy: poparła ich niemal cała Norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Vhipir
(Vhipir)
Wiking
Osiągnięto tyle, co nic. 22 października głosowanie, czy wznowić strajk.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
Swietnie to teraz niech zarzad transpory zwroci mi kase albo doladuje mi miesieczny za niewykorzystane dni i dymanie 4,5 km na piechote w deszczu do najblizszej stacji kolejowej skad jezdzilem dalej do pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
mikmak7
(mikmak7)
Wiking
Podwyżka śmiechu warta w porównaniu ze wzrostem cen produktów , opłat, kosztów.
Na okres strajków kierownicy wyslani na permitted- a że strajkują to nic nie dostaną za ten okres.
Żenada .
Strajkujesz , wyplata miejsza o 1/3.
Ale podwyżka 6 koron
Śmiechu warte i smutne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dydus
(dydus)
Wiking
Zgadzam się w 100%, żenada jakich mało, zatrzymali transport prawie w całym kraju obiecywali że nie ustąpią w swoich żądaniach a sprzedali nas za 5,5 kr, kierowcy więcej stracili niż zyskali. 22: października referendum mam nadzieje że wszyscy zagłosują za odrzuceniem tej nędznej jałmużnej i wrócą do strajku, Ceny w Norwegii idą kilka razy w raku do góry a my kierowcy autobusów jesteśmy na 288 pozycji zarobków w Norwegii, odpowiedzialność ogromna za ludzi ich życie i zdrowie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zbigniew klonowski
(zbynioklon)
Wiking
Mam takie pytanie. Jak zrezygnować ze związków zawodowych YTF? Szukałem informacji ale, nic nie znalazłem na ich stronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
zbynioklon napisał:
Mam takie pytanie. Jak zrezygnować ze związków zawodowych YTF? Szukałem informacji ale, nic nie znalazłem na ich stronie.


...przestan płacic składki i wyślij maila...chyba ze masz automatycznie pobierana składke przy wypłacie,wtedy mail..nie sadze ze jest tam jakis okres wypowiedzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
rozumiem, ze ceny biletow dla pasazerow ktorzy popierali lub niepopierali strajk wzrosna tyle samo, tak? he,he,he,he,he,he a powaznie.....Nie tylko w Was kierowcow uderzaja podwyzki a podwyzek ani widu ani slychu.....ale trzymam kciuki za referendum!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok