Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Pierwsza taka skarga w historii. Norwegia, Polska i inne kraje pozwane za kryzys klimatyczny - Norwegia

Czytali temat:
Maciek Pa. mart enty goust1111 Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. GoldenRain (877 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Monika07)
Wiking
Ten osmiolatek najbardziej wie o co zlozyl pozew
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 43  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas) Online
Wiking
Zidiocenie swiata siega zenitu, a myslalem, ze glupiej od Grety to juz nie moze byc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Mogą być głupsi....portugale.
Mieliście kiedyś do czynienia z portugalami?To coś podobnego do ciapatych...Amen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
To ma być skarga z tytułem na czele? Jestescie poważni MN??? W co gracie gamonie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Zając Zając Zajączkows)
Wiking
Haha głupie to są wasze komentarze. Ci Portugalczycy właśnie maja racje Norwegia jako państwo dba o czyste środowisko tylko na własnym terytorium. Sprzedaż czarnego złota to ich główne źródło dochodu, gdy na własnym podwórku inwestują w odnawialne źródła energii. Nie dostrzegacie w tym cynizmu. Tak tez mieszkałem na północy Longyearbyen/obecnie Gdańsk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika lumidee
(lumidee)
Wiking
Europą się przejmują, a Chiny, Stany Zjednoczone i Indie jak niszczyły środowisko tak niszczą. Dlaczego nikt nie zajmie się sprawą 2500 detonacji bomb atomowych od 1945. Ale każdy Wam powie że to Wasze samochodziki są problemem. Pieniążki rządzą tym zepsutym swiatem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok