Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zgrzyt na linii Szwecja-Norwegia. Chodzi o decyzję norweskich władz - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo piotr12341 Onty_Ja_Gabriel_3. sleyver (641 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zgrzyt na linii Szwecja-Norwegia. Chodzi o decyzję norweskich władz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Tak. Przejezdzajac przez Szwecje automatycznie musisz przejsc kwarantanne w Norwegii, nawet, gdy powiesz, ze nie wysiadales z samochodu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Justyna x
(justyna85)
Początkujący
nie prawda, jechaliśmy z PL jak Szwecja była czerwona i nie musieliśmy mieć kwarantanny, na granicy tylko pytali czy zatrzymywaliśmy się w Szwecji i skąd jedziemy i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
justyna85 napisał:
nie prawda, jechaliśmy z PL jak Szwecja była czerwona i nie musieliśmy mieć kwarantanny, na granicy tylko pytali czy zatrzymywaliśmy się w Szwecji i skąd jedziemy i tyle.
Dokładnie tak jak piszesz, mnie nawet nie zatrzymywano na granicy tylko przepuszczono bez problemu a stałem w kolejce ponad 20 aut.
Inna sprawa iż nam tablice norweskie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Norweski Vinmonopol ma dość importu taniego buzzu ze Szwecji. Granice należy zamknąć a obroty Vinmonopolu wzrosną o 40%. Tak stało się w kwietniu i maju. A poza tym jest o wiele większe zagrożenie zarażeniem Covidem w przestronnych sklepach przygranicznych niż w Rema 1000 w Ålesund.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok