Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Epidemia jeszcze się nie skończyła”: w stolicy lokalne obostrzenia i zalecenia - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo LewySierpowy Riggman Lunka Koszycka (1218 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
I będzie mieć się jeszcze coraz lepiej, bo ludobójcom z WHO i i podobnym zależy na całkowitym zniewoleniu ludzkości !!! Szczepionki i brak płodności w trzecim pokoleniu. O powikłaniach nie wspomnę. Autystyk jest nieobliczalny w swych zapędach i mści się na ludzkości, by tylko zarobić !!! !!! Żyt, przebżydły żyt !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -22  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Janek1972 napisał:
I będzie mieć się jeszcze coraz lepiej, bo ludobójcom z WHO i i podobnym zależy na całkowitym zniewoleniu ludzkości !!! Szczepionki i brak płodności w trzecim pokoleniu. O powikłaniach nie wspomnę. Autystyk jest nieobliczalny w swych zapędach i mści się na ludzkości, by tylko zarobić !!! !!! Żyt, przebżydły żyt !!!


...antysemito!"
...pas zol wo. z polskiego forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Lunka Koszycka
(Lunka)
Wiking
Proszę nie obrażać autystyków... Jeśli ktoś nie zna tej przypadłości i nie ma o niej pojęcia, to nie powinien wypowiadać się w taki sposób tylko się dokształcić, a jeśli wiedzę na ten temat ma, to tym bardziej dziwi mnie pisanie takich rzeczy... Pisząc to obraził Pan również mnie... Nie podoba mi się to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok