Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polacy w Norwegii pokazali żółtą kartkę: kraj fiordów w większości za Trzaskowskim - Norwegia

Czytali temat:
Jarek Grudzień adam hryciuk Danuta E Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Bajkowyskrzat magda280276@onet.pl konradob (1572 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
Polacy w Norwegii sa tacy dziwni. Polonia w USA wybrala p. Prezydenta Dude.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
pawel wojtowicz
(pikasiak)
Wiking
ja głosowalem na dude i fakt pedałow nie trawie ale nie zebym ich przesladowal. nikt ich nie przesladuje. oni sami siebie przesladuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
pikasiak napisał:
ja głosowalem na dude i fakt pedałow nie trawie ale nie zebym ich przesladowal. nikt ich nie przesladuje. oni sami siebie przesladuja
Bycie bucem zobowiązuje


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Jest spora różnica między Polonią w Norwegi a w USA. Do stanów już rzadko ludzie jeżdżą do pracy fizycznej, raczej robić karierę, a stara Polonia to ludzie ustawieni, często bardzo bogaci (mam tam rodzinę i znajomych). W Norwegi jak jest nie muszę tłumaczyć, ale widać że wielu tęskni za dawnymi czasami... PO depcze PiS-owi o piętach, najpierw wybory samorządowe, później senat a teraz prawie prezydent. Na bank niedługo „wchóci nochmalność” jak to HGW mawiała...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Staszewskiikiki, kaftan i do Tworek..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Brawo DUDA jestem dumny ze jest taki prezydent .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Wracaj do pl.po co tutaj jestes jak tak ich kochasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
konradob
(konradob)
Wiking
pon napisał:
Wracaj do pl.po co tutaj jestes jak tak ich kochasz
Jestem jak najbardziej za.
Dla czego jesteście w Norwegii skoro uważacie że w Polsce jest tak cudownie. Proponuję wrócić do Polski przecież jest to kraj miodem i mlekiem płynący. W urzędach pracy od ręki dostaje się prace za którą dostaniecie godziwe pieniądze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Poter)
Wiking
Pozdrawiam wszystkich rodaków pracujących za granicą to dzięki wam w Polsce jest lepiej bo to wy wspierać rozwój nie politycy oni sobie nic nie odebrali a nam powoli odbiorą wszystko , niweżne na kogo głosować to i tak nic nie zmieni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok