Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegowie ciągle się boją: czy rząd zbyt szybko łagodzi panujące obostrzenia? - Norwegia

Czytali temat:
Dariusz Paśniewski Zbigniew Karpinski mart enty Renata Roszak Marek Gmerek Mateusz1902 (789 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Bzdury. Nie znam nikogo, kto by wogole wracal do sprawy wirusa. Bylo minelo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pikar
(pikar)
Wiking
Norki nie imigrują masowo za pracą jak Polacy więc im zamknięte granice nie przeszkadzają a Polaków mają w dupie, jesteśmy tylko bydłem pociągowym ich gospodarki.Wiem, wiem zaraz zacznie się krytyka hejterów tych kulturalnych i mniej kulturalnych ale takie są fakty potrzebują nas na najgorsze najcięższe stanowiska pracy, w których Norwegowie nie chcą pracować albo rzadkość tam gdzie brakuje im fachowców, Strorting jest zadowolony, bo norki zamiast kase na zakupach w Szwecji w spożywczakach i System Bolaget na alkohol wydają w Kiwi, Remie czy Vinmonopolet więc nie dziwi mnie to, że nie pali im się z otwarciem granic przede wszystkim ze Szwecją.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Jest to NIE FER. "POLSKIE ZAJĄCZKI" mogą przekraczać granicę PL bez kwarantanny, a "POLONORKI" jadąc z Dzieckiem -Dziecko ma kwarantanne w PL.
Jest to dla mnie nie zrozumiałe i idiotyczne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
To ciekawe że po protestach w których brało udział dziesiątki tysięcy ludzi ktoś się by jeszcze bał zarażenia wirusem świrusem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Julian Boss
(JulianBoss)
Wiking
Sondaże jak w Polsce zależy kto i dla kogo robi nie znam ani jednego norka który obawiałby się zbyt szybkiego znoszenia obostrzeń a statystycznie na 100 to 51 z nich powinno być zatroskanych. Wręcz przeciwnie bez przerwy słyszę o chęci jak najszybszego powrotu do normalności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Norwedzy corocznie wydają pond 80 miliardów NOK za granicą. Przy granicach zamkniętych te pieniądze pozostaną w kraju. Czy rzeczywiście to takie trudne do zrozumienia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok