Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Technologia w walce z wirusem: chcą uruchomić aplikację do śledzenia ludzi - Norwegia

Czytali temat:
Mirosław L Jan Maryjan Vicky F Joanna Kuchnicka Wojtek oscar boj fra oszlo Wiking Maszk Miroman Andrzej. (978 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Technologia w walce z wirusem: chcą uruchomić aplikację do śledzenia ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mirosław L
(lopackim)
Wiking
Przecież Oni już od dawna namierzają telefony. Ja siedzę w domu na przymusowej kwarantannie drugi tydzień i nikt mnie nie sprawdzał. Możliwe????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
lopackim napisał:
Przecież Oni już od dawna namierzają telefony. Ja siedzę w domu na przymusowej kwarantannie drugi tydzień i nikt mnie nie sprawdzał. Możliwe????

...a złamałeś przepisy o kwarantannie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Chip to przenośnia, każdy ma tego „czipa” w dłoni. Dzisiejszy człowiek prędzej dał by sobie gwoździem wyskrobać jakiegoś czipa, który go śledzi niż żyć bez telefonu. Sami zezwalamy na różne zeczy akceptując umowy napisane drobnym drukiem na kilka stron (trzeba by adwokatów zatrudnić by ogarnęli takie umowy). Później rozmawiamy o czymś, czy wchodzimy do jakiegoś sklepu a tu nagle reklamy z tym związane się pojawiają. Dużo skuteczniej zniewala się ludzi przyjemnością niż siłą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 33  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mirosław L
(lopackim)
Wiking
Do "boj fra oszlo" Nie. Ale kto oprócz mnie to wie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Jeśli ten „czip” będzie fajny i jeszcze „będzie chronił” przed korona wirusem, świńska, kocią czy mysią grypą to ludzie po 30000 nok będą płacić na początku, później zredukują cenę do 12000 i wypuszcza słabsze modele by każdy to miał... Dobry marketing i ludziska się tłuc o to będą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
Wara im !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok