Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
No tak xd "Nie dyskutuj z Szymonem bo podał nam dane i źródła, za jakiś czas się przekona, że nasza teoria ma sens bo my tak mówimy". Tak samo można o Was powiedzieć, że Was się nie przekona bo "Wy wiecie lepiej", jednak nadal liczę na jakieś konkrety z Waszej strony bo na razie żadne nie padły. No ale jasne, łatwiej się wycofać i napisać coś w stylu jeszcze się przekonacie niż poprzeć czymś swoją tezę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Kazdy kto mial grype, kiedys umrze z powodu powiklan. Cale 7 mld ludzi.
Jak sie tak boisz zwyklej grypy to sie zaszyj gdzies w lesie, bunkrze.

Daj zyc normalnie tym ktorzy nie wierza w teorie spiskowe wykreowane przez media.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -28  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Zaszyłem się w lesie, bo boję się, że ludzie nie posiadający odrobiny świadomości zbagatelizują ten problem i będą zarażać dalej. Jasne, że każdy kiedyś umrze, ale to nie znaczy, że musimy ten proces przyśpieszać. Więc skoro mamy do wyboru grypę lub grypę + szybko rozprzestrzeniający się KW to chyba wolę zostać przy samej grypie, z resztą jak ma się grypę to się siedzi w domu żeby to przechorować, czemu więc niektórzy tak walczą o to, żeby nie robić tego samego z KW? To jak z tym argumentem odnośnie dyktatury, bo wciąż czekam? Bo pustymi słowami każdy może rzucać. Ja słyszałem, że Japonię kiedyś zaatakowała Godzilla i żadne media mi nie wmówią, że to wymyślone XDDDDDD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pikar
(pikar)
Wiking
TAK JAK WG. USTALEN NEW WORLD ORDER LUDNOŚĆ ŚWIATA MA BYĆ ZREDUKOWANA DO OKOŁO 500MLN. ŻADNA PREWENCJA NIC TU NIE DA TO NIE CHINY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
W 2009 juz bylo wiadomo jak to sie skonczy, kiedy nie pozwolili najwiekszym firma zbankrutowac. Nigdy bym nie przypuscil, ze daja rade dociagnac do 2021.

Chiny wstrzymaly dostawy, Putin zalal swiat tania ropa i banka pekla. W USA panika, nie wiedza co robic. Sypia Trylionami $ we wszystkie strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jan Kowalski
(Szymek2202)
Wiking
NWO nadchodzi...totalitarny zamordyzm !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok