Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zmiany w zwolnieniach chorobowych i zasiłkach. NAV przejmuje obowiązki pracodawców - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
DK84
(DK84)
Wiking
Dostalem wczoraj wiadomosc z navu 19.03 : Reglene for arbeidsgiverperiode er foreløpig ikke endelig vedtatt enda, så arbeidsgiverperioden er fremdeles de første 16 kalenderdagene i en sykemeldingsperiode.
Wiec Moniko Ciebie słuchać czy ich?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
NOk - PLN zapomnijcie o 0,39 bo już jest spowrotem 0,35.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Są tacy którzy żyją tutaj i jest im dobrze, a są tacy którzy przylatują na chwilę i wracają bo wolą układać sobie życie w Polsce. Każdy powinien żyć tam gdzie mu się podoba, a co to będzie za kraj to bez różnicy. Jeżeli niektórzy trzymali się skrzydeł żeby wracać to mam nadzieję, że im się wszystko udało i też układają sobie życie tak żeby mogli być szczęśliwi, bo koniec końców właśnie o to chodzi, żeby każdy był szczęśliwy ze swoim życiem, nie ważne gdzie będzie żył. Nie ma co zmuszać (lub wyśmiewać za obraną ścieżkę) jednych do zostawania tam gdzie zarabiają, ani innych do wracania tam gdzie się urodzili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 68  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(nowa nazwa)
Wiking
Szymon Giełzakowski wreszcie jakiś głos rozsądku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur Wasilewski
(ArturWasilewski92)
Wiking
Jak to wygląda z osobami które dopiero przyjechały? Niestety jestem taka osoba, Przylecialem pierwszy raz DO Norwegii 26 lutego, od 3 marca pracowałem, niestety sytuacja z wirusem zmusiła mojego pracodawcę do zawieszenia działalności i zostałem bez pracy. Dostanę jakąś pomoc od państwa czy czy nie ma na co liczyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
Raczej nie masz na co liczyć chyba ze pracodawca skieruje CIe na permittering
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok