Drastyczne spadki kursu korony i cen ropy. Powód do zadowolenia mają jednak kierowcy - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
Kurs korony nie ma obecnie znaczenia. I tak wszyscy zostają w domu i nigdzie się nie wyjeżdża. Słaba Koron to więcej pieniędzy w budżecie na pomoc nam - pracującym i mieszkającym w Norwegii. Niska cena ropy to szansa, że cały przemysł łupkowy zbankrutuje w USA w ciągu miesiąca. Przetrwamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
DK84
(DK84)
Wiking
-20øre TO ZASZALELI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
Paliwo tańsze o koronę, hurra! Teraz tanio możemy jeździć do pracy, której nie mamy!

No dobra, ja na szczęście mam, ale wielu rodaków siedzi w domach i jakoś ich tania benzyna nie pociesza. Wszystkim oczywiście życzę stabilizacji i aby te zwariowane czasy się już skończyły. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:46  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Kurs ropy dalej idzie w dol. Jak myslicie do jakiego dna dobije korona? 35 groszy czy jeszcze niżej? Jutro bedzie po 37 groszy jak nic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Chyba jakiś ciemniak byłby zadowolony z tych niższych cen paliw.
Jak norasy mało co nie bankrutują a co za tym idzie zbankrutują również Polacy którzy osiedlili się w krainie skał, wody i trolli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-28  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Maciej xXx
(buszujacy_w_brzoskwiniach)
Wiking
Saudowie chcą spuszaczać w europie rope po 25$ za baryłke na złość rosji, ruscy mówią, że mają zapas złota na dwa lata dopłat do budżetu, kilka dni temu sprzedali 130ton złota. Amerykańskie łupki , które już teraz są mocno zadłużone bo technologia wcale nie jest tania stoją na krawędzi upadku. FED drukuje pieniądze z powietrza i wczoraj wrzuciło w rynek 700mld dolarów, za część wykupią też długi łupkowe. Banki w USA zostały zwolnione z rezerwy cząstkowej. Każdy "hamburger" zaraz dostanie czek na darmowe 1000$. Kasa z powietrza zalewa rynek... Do tej pory można było uznać nok za pieniądz "safe haven" drugiej fali, teraz mamy papier toaletowy, który nie może pokonać nawet PLN. Tak słaba korona w połączeniu z wirusem sprowadzi zapaść gospodarczą. Może i przetrwamy ale ludzie potracą prace i przestaną spłacać kredyty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:43  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Norweska korona przebija pikujaca w dol zlotowke. Ciekawe co bedzie z tymi kredytami na "domy" za 1 mln euro. Zaraz beda przeceny o 85% w dol.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:27  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sławek S.
(grucha_brd)
Wiking
Pracownicy zarobkowi-czyli 80% emigrantów na budowach itp.- przy kursie korony do złotego po 0,35 zaczną wracać do PL i szukać nowych destynacji. Licząc średnio zarobek na poziomie 30tys nok i odjęciu kosztów najmu lokalu mieszkalnego oraz kosztów żywności, dojazdów itp tj. ok 10-11 tys nok/mc. Zostaje jakieś 19 tys nok po 0,35 daje nam 6,7tys zł. Słabo, bardzo słabo jeżeli żyjesz na dwa domy bo takie pieniądze zarobisz w PL. Zostaną ludzie którzy są tu całymi rodzinami i nie muszą się przejmować kursem korony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:62  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Przy obecnych cenach ropy Wacha nie powinna przekraczać 10 koron za litr!
Nie chce mi się więcej pisać, kolega KK was dobrze podsumował.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram