Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Grożą Polakom morderstwem i wyłudzają pieniądze”. Uważajcie na oszustów - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Coz, polak potrafi byc bardzo "mily" dla swojego rodaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 43  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Wolność i demokracja mają swoje zasady. Świadomi ludzie właściwie rozumieją i stosują się do praw ogólnych. W Polsce istnieje grupa, która uważa ze każdy chwyt jest dozwolony byle prowadził do celu. A cel to nowe Porsche. Stoją w salonach i czekają. A kasa jest m.in. w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin kolonko
(noreczek)
Wiking
Jakieś 2 tyg temu próbowano mnie naciągnąć na "kupno" mojego auta przez finn i opłacenie transportu. Policja rozkłada ręce ponieważ nic nie mogą zrobić jeśli nie doszło do oszustwa. Tak samo sytuacja wygląda z polską policją. Dodam że nr był polski i dalszy kontakt odbywał się przez email cały czas po norwesku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Ozimek
(oomph)
Wiking
Jak to Polacy przecież katolik by czegoś takiego nie zrobił dziwne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr.M
(Piotr.M)
Wiking
To nie Polacy, to polskojęzyczni sowieci, turcy i inny chłam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Policja nie potrafi złodzieja podanego na tay z dowodami, filmem, nagraniem itp zatrzymać, oczywiście złodziej to Norweg, Styr jednego z osiedli w Oslo. Potrafią tylko pijakow zatrzymywać, tam się nie trzeba wysilać..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karolina Dybiec
(KarolinaDybiec)
Wiking
Mnie oszukał Mateusz Leszczyński który wraz ze swoją żoną zajmują się wyłudzaniem pieniędzy. Oferują pomoc w załatwieniu urzędowych spraw za pośrednictwem urzędów w Norwegii. Pobierają wysokie opłaty i nigdy się tym nie zajmują, później nie chcą zwrócić pieniędzy podaje numer do biznesmena 46578865 Jeśli ktoś miał doświadczenie z tym panem proszę pisać. W grupie siła !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok