Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Od kilku lat place miesiecznie stala kwote bramek, tj. okolo 3.000 koron. A ile bramek robie? Niestety dokladnie nie wiem, bo firma fjellinjen nalicza tylko do 999 bramek w ciagu jednego miesiaca. Ostatnio udalo mi sie zrobic te 999 bramek w 22 dni To bylo jakies 27 stron A4. Dalej juz nie licza, wiec nie wiem dokladnie, ale mysle, ze z 1.500 bramek miesiecznie robie. Widzicie Polacy, ile pijecie alkoholu z przemytu? Tyle bramek musze do was przekraczac. Pijcie, pijcie. Kieszen az mi sie pruje od wypchania gotowka kocham was moi klienci!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Maaan napisał:
Od kilku lat place miesiecznie stala kwote bramek, tj. okolo 3.000 koron. A ile bramek robie? Niestety dokladnie nie wiem, bo firma fjellinjen nalicza tylko do 999 bramek w ciagu jednego miesiaca. Ostatnio udalo mi sie zrobic te 999 bramek w 22 dni To bylo jakies 27 stron A4. Dalej juz nie licza, wiec nie wiem dokladnie, ale mysle, ze z 1.500 bramek miesiecznie robie. Widzicie Polacy, ile pijecie alkoholu z przemytu? Tyle bramek musze do was przekraczac. Pijcie, pijcie. Kieszen az mi sie pruje od wypchania gotowka kocham was moi klienci!!
Hmm, ciekawa kompilacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Maaan napisał:
Od kilku lat place miesiecznie stala kwote bramek, tj. okolo 3.000 koron. A ile bramek robie? Niestety dokladnie nie wiem, bo firma fjellinjen nalicza tylko do 999 bramek w ciagu jednego miesiaca. Ostatnio udalo mi sie zrobic te 999 bramek w 22 dni To bylo jakies 27 stron A4. Dalej juz nie licza, wiec nie wiem dokladnie, ale mysle, ze z 1.500 bramek miesiecznie robie. Widzicie Polacy, ile pijecie alkoholu z przemytu? Tyle bramek musze do was przekraczac. Pijcie, pijcie. Kieszen az mi sie pruje od wypchania gotowka kocham was moi klienci!!


...ale oszołom!
...jakiś czas temu nagminnie tak ćmiłeś na tym forum...
...typowy objaw samotności
...tzn. alkoholizmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Oczywiscie to o czym pisze, to sa same sciemy. Tak tylko sie zgrywam. Probuje was wkurzyc- szczegolnie boja fra Oszlo. To wszystko nieprawda- tak jak i to, ze banke zlotych juz zarobilem . Zgrywam sie. Pozdrawia was cieplo Oszolom!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...za każdym razem demaskowałem oszołoma,żeby ludziska nie brali tego serio
...powtarzam,na 99 procent jesteś konsumentem wódy z przemytu...stąd te brednie...ta wóda nie jednemu przestawiła klepki...
...pzdr. oszołoma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Oj oj.... czyli dajesz tylko 1 procent szansy, ze to o czym pisze, jest prawda?
Szacunek dla Ciebie , ze napisales, ze na 99 procent, a nie na 100. Jednak troche znasz zycie.
Pozdro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok