Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
1 Post
Wiking
Zgadzam sie z G G.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Początkujący
Cos stare dane masz 3 euro na godzine to moze na Cyprze zaraz po wprowadzeniu Euro w 2002 roku placono.Polacy od lat dostaja za granica adekwatne do ich wyksztalcenia i zawodu prace,w okresie miedzywojennym Polske odbudowywali intelektualisci zwiazani z PPS (polska partia socjalistyczna) takich targowiczan z Konfederacji to do Berezy Kartuskiej Pilsudski przeganial,dzisiaj mamy odwrotna sytuacje swolocz nami rzadzi a inteligencje sie pietnuje.Teraz bohaterami nie sa Noblisci,wynalazcy,ludzie inteligentni zas zolnierzyki NSZ ganiajacy po lesie z pistolecikami i mordujacymi niewinnych rolnikow czy lesnikow,jakies klamliwe postacie i wypaczona historia.Po tych wyborach mozna dalej odnowic stare haslo...WYGRAL KLER.Z mojej strony duzy plus na powrot Lewicy,zas srodkowy palec kieruje do faszystow z konfederacji targowickiej!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
91 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Początkujący
Dlug publiczny Polski w stosunku do PKB wzrosl w 2018 roku o 2%,do 47,8% w porownaniu z Norwegia to o 7,8 wiecej,przy 56% przychodza odgorne instrukcje to ciecia wydatkow publicznych,na razie jestesmy na dobrej drodze do tego pulapu.W kolejce do strajkow czekaja juz nauczyciele,gornicy i fizjoterapeuci.Ci srodkowi raczej pokojowo nie beda rozmawiac z rzadem,niestety wszystkie rzady zamiast stawiac na energie jadrowa stali sie niewolnikami nierentownych kopaln,ale coz zapowiada sie ciekawie ten rzad w czasie nadchodzacego kryzysu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Trochę długim wpisem skomentuję wybory. Polacy to naród z wieloma ułomnościami, to głębokie przywary sięgające rozbiorów. Grupa popierająca PIS to głównie ludzie o mentalności chłopa pańszczyźnianego, przypomnę , że wschód Polski z 1939 to połowa analfabeci. Dzisiejszy rozkład sił widać na mapie poparcia im bardziej na wschód tym większy WSCHÓD., im mniej wykształcony tym większy orędownik pisuaru 2. Polacy to naród kłótliwy i uwielbia podziały - to paliwo ich życia stąd wspieranie wojny dwóch plemion tylko z pozoru mówiących tym samym językiem. Każde ajatollaha krzyki o drugim sorcie i lepszej zmianie, podniesionej ręce na kościół, morderstwie smoleńskim... to cyniczne granie na tych polskich przywarach.. 3. Polacy nie chcą zmian , nawet gdyby zarzucać cokolwiek Wiośnie i Razem , to jednak dają one nowe rozdanie w polityce, dają Polakom szansę na zerwanie z wojną plemion , zerwanie z koterią postsolidarnościową, z najazdem barbarzyńców spod znaku popłuczyn styropianu... i nic Polacy NIE CHCĄ ZMIAN !!!!!!! Wielu dawnych wyborców PO którzy uciekli pod skrzydła pisuaru oczekiwało od POpaparńców - samokrytyki, posypania głów popiołem i odejścia ich wodzów , oczekiwali nowych , młodych mądrych i uczciwych działaczy a został Schetyna. PO ze Schetyną jest trampoliną do zwycięstwa pisuaru, to balast i kotwica!!!. Dzisiaj wiadomo, że pisuar ze swym capo di tutti capi może już każdą podłość zrobić narodowi a naród go i tak poprze. Ajatollah odkrył tajemnicę wygrywania wyborów - szachować kiełbasą wyborczą, umiejętnie fabrykowaną , umiejętnie zarzucać sieć na otępiałych wyborców. Polacy opętani POPISem zupełnie zatracili sens życia i wizję przyszłości. Smog zabija co roku ponad 40.000 , na drogach sami zabijają siebie w ilości około 3. 000 rocznie !!!!, toną około 600 osób, samobójstwa około 6000 osób... nie wspomne o raku, zawałach, udarach ... na które nie ma pieniędzy i medycznej opieki i, pisowcy zażarcie z pianą na ustach walczą o to kto ma usiąść w ławach poselskich by dalej ich mordować w imię jakiejś tam ideologii. Wody z Polski odpłynęły !!!!!! nikogo nie interesuje jej brak, - taka to filozofia widziana przez pryzmę węgla, palone składowiska importowanych śmieci i hałdy plastiku. Głupi naród rządzony przez łotrów. Pozdrawiam pogrążony w smutku..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Do LewySierpowy - Brawo !!!! już myślałem , że w powodzi oszalałych wyznawców PISu nie ma nikogo kto sprzeciwiłby się tej chorobie. pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj


Bliżej nas