Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tak głosowali Norwegowie: sprawdź, jakie partie wygrały w największych miastach [WYBORY 2019] - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Mam pytanie do politologow, czy w Norwegii jest jakas paria antyimigrancka czy wszystkie sa zlewaczale?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Baster pl sie zapisze do tej partii i bedzie nosil transparent "Norwegia dla Norwegow"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ad wolanski
(wolanski)
Wiking
Ważne by PIS u nas wygrał i ponownie rządził samodzielnie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-29  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
SushiR
(SushiR)
Wiking
Jasio dobra odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil Przybył
(ellada)
Wiking
Tylko PiS, jedyna uczciwą partią dla Polski i Polaków. Jeśli ktoś nie widzi że jest lepiej niż było to ja nie mam pytań. Kraj się rozwija, rok 2020 będzie bez deficytu, majątku narodowego PiS nie sprzedaje, bezrobocie niskie, zasiłki są. Firmy jak LOT czy PKP nagle są opłacalne, ludzie co wy byście jeszcze chcieli ? Jak dla mnie to partia idealna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-12  
Odpowiedz   Cytuj
289 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
POło ich wygoniło z kraju do "raju" to plują na PIS bo mogą wracać, a dużo ludzi wraca a wróci jeszcze więcej za 2-3 lat pożegna Norwegię (moim zdaniem) 25% Polaków za 5 lat 50%...jeśli nie szybciej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kazek111
(Kazek111)
Wiking
To spadaj do kaczki po co tu siedzisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kazek111
(Kazek111)
Wiking
Spadaj buraku do kaczki po co siedzisz w norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Nowicjusz
Ten kaczka w Polsce to umie chociaz wylac sie bez pomocy pracownikow BOR-u?Nawet na cmentarzu mu swieczki zapalaja bo nie umie.Za czasow tego strasznego po to korona po 57 groszy stala,autostrady,boiska powstawaly i nie bylo takich cyrkow i obludy jak teraz,takiej arogancji wladzy, gdzie afery ze Skokami zamiatane sa pod dywan,wycinka drzew lataja dziure w budzecie ,rozbicie armii,nepotyzm w swojej propagandzie kamil przybyl pieprzysz o cudzie LOTu tylko ze nie dodajesz ze nalezy do grupy Star Alliance a ta nie jest polska...Bede na Lewice glosowal,mam nadzieje ze wygraja i Kaczynski,Ziobro,Duda,Szydlo i reszta pojdzie siedziec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas