Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rząd zaostrza wymagania wobec cudzoziemców: największa reforma od 2003 roku - Norwegia

Czytali temat:
W Z EWA J Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Daniel Bednarz Waldemar WWWW Łukasz Ch MNMN Onty_Ja_Gabriel_3. Polski Dialog Witoldol (972 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Rząd zaostrza wymagania wobec cudzoziemców: największa reforma od 2003 roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
A kogo to obchodzi na Polskim forum co dostają za darmo "uchodźcy"...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
@5555555 5555555
Mnie obchodzi, głównie jako podatnika, który współsponsoruje ten cyrk. I skoro już trzeba było ich przyjąć to warto zagonić ich do pracy albo wydalić. Cieszy mnie, że rząd norweski w sytuacji złej kondycji budżetu nie ogranicza się tylko do podnoszenia podatków i opłat, ale faktycznie stara się ograniczać też bezsensowne wydatki. Najwyższa pora aby niektóre, uprzywilejowane jak dotąd grupy, zapracowały na siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 81  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Sebastian napisał:
A kogo to obchodzi na Polskim forum co dostają za darmo "uchodźcy"...?

No wlasnie! Przeciez w zyciu licza sie tylko ogorki kiszone i wodka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kragerø
(Kragerø)
Wiking
Rozumiem że uciekli z kraju gdzie wojna gwałty i iinne straszne ohydne sytułacje. Niech mają okres ochronny 4 lata choc to trudne wymazać z pamięci gdzie mordują Ci żone i dzieci i tak bez chwili pojsc do pracy. Kilka lat niech pomagają ale później niech zaczną pracowac i żyć. Choc to slowa moje ktory nigdy nie przezył to co oni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Tak a co z nimi zrobią jak im już te zasiłki pozabierają...deportują? hahahah no nie, przecież to był by rasizm hahaahah... ludzie, będzie po prostu większa przestępczość i tyle bo z czego trzeba będzie żyć ...gadanie o płaceniu podatków jest śmieszne ...jeśli tak przejmujecie się losem tego kraju i jesteście na tyle naiwni idźcie do urn wyborczych i głosujcie... może się coś zmieni... hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
FrP ,,rozebralo,, NAV i ukierunkowalo socjal na pomoc przede wszystkim jednej grupie ludzi-Norwedzy juz(dopiero!) to zauwazyli. Zeby dzis cos zalatwic w NAVie trzeba miec anielska cierpliwosc i duzzzzzo wolnego czasu!-wyglada ze ,,Ludzie sa dla Nich a nie Oni dla ludzi,,!!! Sytuacja diametralnie odwrotna do tej np z 2008r. Ciekawostka jest tez jak FrP radzi sobie z uchodzcami i imigrantami ktorych ciezko zagonic do roboty a na ktorych wszyscy placimy. Otorz zatrudniaja ich wlasnie np w Komunach a na ogol poprostu w budzetowce. Niech mi ktos zdradzi w takim razie roznice pomiedzy ,,takim klientem,, socjalu a budzetowki?????? Wlasnie!!! I tak na niego place i tak!!!!!!! To jest chore z punktu widzenia ekonomii. Nie wspomne, ze szlag czlowieka moze trafic kiedy slyszy, ze ,,imigranci ktorzy przybyli z pierwsza fala JUZ NIEDLUGO BEDA GOTOWI DO PRACY,,Kto z nas ma szmergla w takim razie i kto jest rasista?? Czyzby nie RZAD ktory czesto o to innych oskarza?????? 5 lat na aklimatyzacje???? 5 lat szkoly? 5 lat obijania sie? Kiedy ja przyjechalem otrzymalem info-,,PRACUJ I WYPRACUJ SOBIE EWENTUALNA POMOC( w NAVie wtedy bylo zdaje sie ok 80%) A JESLI TEGO NIE ZROBISZ-WRACAJ-NIC TU NIE DOSTANIESZ, NIC TU PO TOBIE,, Nigdy tego nie zapomne bo otrzymalem wiadomosc-zadbaj sam o siebie i tak zrobilem choc byly momenty zwatpienia. Jesli chcecie cos zmienic bedzie klopot ale absolutnie zapomnijcie o FrP i na pewno o Partii Pracy(to bylby kolosalny blad!!!!) Zaproponuje Wam tylko i wylacznie Senterpartiet i nic wiecej i IDZCIE NA WYBORY,RUSZCIE D. I ZMIENCIE RZECZYWISTOSC CHOC TROCHE BO JEST CHORA a te bzdury w gazetach o wiekszej kontroli nad naplywem uchodzcow to zwykla kielbasa wyborcza-robal na haczyku ktory macie polknac!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok