Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Co roku ten sam problem: ratownicy mają dość turystów-ignorantów na szlakach - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Łukasz Ch (853 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Co roku ten sam problem: ratownicy mają dość turystów-ignorantów na szlakach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kpiotr
(kpiotr)
Wiking
To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w sekundę! Wejście podzieliłem na 4 dni, co paręset metrów obóz, aklimatyzacja, oczywiście poręczówki na każdym etapie i ostatniego dnia atak na szczyt. Co dzień rano znajdowałem w przedsionku mojego namiotu puszki po Coli i opakowania po chipsach! Przeklęci amatorzy! W końcu zdobyłem szczyt, zużyte butle zostawiłem w pod krzyżem w strefie śmierci, gdzie -o zgrozo! - spotkałem babcię z dwójką wnucząt! Schodziłem kolejne 4 dni, ale przeżyłem tę próbę umiejętności i charakteru. Pod koniec sierpnia planuję wejść na Kopiec Kościuszki, w stylu alpejskim - ale jak zobaczę turystów z dziećmi i watą cukrową, to dzwonię na policję.
~Prawdziwy człowiek gór, alpinista, profesjonalsta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...babcia z dwójką wnucząt na Giewoncie
...może jeszcze karmiła te szkraby piersią?
...może coś ci się pomieszało i wjężdzając autem pod górkę mijałeś pieszą pielgrzymke na Jasną Górę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
@kpiotr
Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek zobaczę jakąś pastę na tym portalu dla bezmózgów xD Trzeba zacząć wrzucać tą o fanatyku wędkarstwa pod każdym artykułem o łososiu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kpiotr
(kpiotr)
Wiking
"łosoś król wód"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok