Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
121 Postów

()
Stały Bywalec
Satan napisał:
W Polsce sa sklepy alkoholowe na kazdym kroku, wiec spragniony moze sie napic kiedy chce.
Buta, calkowity brak wyobrazni i przekonanie o wlasnych umiejetnosciach jest mieszanka wybuchowa na polskich drogach. No i te chamstwo...
Polscy kierowcy nie powinni byc wypuszczani poza teren Polski, stanowia smiertlene niebezpieczenstwo dla calej Europy...sa grozniejszy od terrorystow

Cyt:"Polscy kierowcy nie powinni byc wypuszczani poza teren Polski, stanowia smiertlene niebezpieczenstwo dla calej Europy...sa grozniejszy od terrorystow [/quote] "
No widzisz mnie wypuszczono z Polski na teren Norweski i o dziwo! jezdzilam bezpiecznie i nikgo nie zabilam ,wiec moja bezpieczna jazda jest mylna z Twoja wybujala teorią a co do terrorystòw,to jeszcze sie przekonasz na wlasnej skórze,ze sa grozniejsi od polskich kierowcòw
Cos masz dziwne teorie sprzeczne z moim doswiadczeniem
Radze zapoznac sie z przepisową jazda w Indii , to mysle ze zaniemówisz..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
a co do terrorystòw,to jeszcze sie przekonasz na wlasnej skórze,ze sa grozniejsi od polskich kierowcòw
Cos masz dziwne teorie sprzeczne z moim doswiadczeniem
Radze zapoznac sie z przepisową jazda w Indii , to mysle ze zaniemówisz..


Radzisz i radzisz. Najpierw sama zapoznaj się ze statystykami wypadków na drogach w Polsce, a potem jak już musisz, a wiemy że musisz załóż szkołę jazdy w Indiach jeśli tam taki koszmar a ty taki doświadczony i świetny (w twoim tłumaczeniu bardzo szybki) kierowca. Podsumowując po raz enty działaj zamiast farmazony tu wysyłać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
napisał:
a co do terrorystòw,to jeszcze sie przekonasz na wlasnej skórze,ze sa grozniejsi od polskich kierowcòw
Cos masz dziwne teorie sprzeczne z moim doswiadczeniem
Radze zapoznac sie z przepisową jazda w Indii , to mysle ze zaniemówisz..

Radzisz i radzisz. Najpierw sama zapoznaj się ze statystykami wypadków na drogach w Polsce, a potem jak już musisz, a wiemy że musisz załóż szkołę jazdy w Indiach jeśli tam taki koszmar a ty taki doświadczony i świetny (w twoim tłumaczeniu bardzo szybki) kierowca. Podsumowując po raz enty działaj zamiast farmazony tu wysyłać.

Twoje wypowiedzi.. to jak zwykle 'masło maślane' ... pleciesz glupoty jak zwykle i przestan mi twoje bezsensowne dyrdymaly pisac, bo tego czytac sie nie da.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
przestan mi twoje bezsensowne dyrdymaly pisac, bo tego czytac sie nie da.

Tobie? To forum. Forum to nie ty. Forum ma jasno określone zasady. Poczytaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
[quote]Satan napisał:

Radze zapoznac sie z przepisową jazda w Indii , to mysle ze zaniemówisz..


Ja natomiast mysle, ze polscy kierowcy, w tym mistrzowie kierownicy z Wolki Dolnej i Gornej sieli by postrach na indyjskich drogach.
Poczytaj sobie statystyke wypadkow w Polsce, albo codzienne gazety - strach poruszac sie na polskich drogach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
napisał:
przestan mi twoje bezsensowne dyrdymaly pisac, bo tego czytac sie nie da.
Tobie? To forum. Forum to nie ty. Forum ma jasno określone zasady. Poczytaj.

Zakonnice w zakonie sa grzeczniejsze niz Ty tutaj
Twoich morałòw tez by poslychaly.. mnie one raczej nie interesują
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok