Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sekslalki w kształcie dzieci na receptę dla pedofilów. „To może zapobiec przestępstwom” - Norwegia

Czytali temat:
Tom Jan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Josef Satan ja ja Katarzyna Toczko natalia MojaNorwegia Łukasz Ch Agnes333 Jacekda Da Onty_Ja_Gabriel_3. paweluanset (2256 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Ja bym ich szybko wyleczył przez "scięcie", ziemia by się uwolniła od ścierwa a i dzieci były by bespieczne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 33  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Bezpieczne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sławek S.
(grucha_brd)
Wiking
Co za pojebany pomysł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogdan Nowakowski
(bogdan1)
Wiking
Kastrowac a nie lalkiy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
paweluanset
(paweluanset)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
To jest ten cały liberalizm, jak już dano prawa homoseksualistom to teraz zaczyna się powolutku dyskutować o pedofilach. Za kilka lat będą szli w pochodach przeciw ich dyskryminacji, homoseksualiści będą ich wspierali ponieważ przez to samo przechodzili, karalne będzie użycie słowa pedofil (wymyśla jakaś niegroźnie brzmiąca nazwę). W tym samym czasie będzie przechodziła ustawa o eutanazji dla członków rodzin, którzy są chorzy i są ciężarem dla bliskich... Na to jest jedna kara, załatwić zwyrodnialca złapanego na gorącym uczynku zanim „prawo” go ochroni, lepiej dla niego będzie po drugiej stronie jeśli skrzywdzi mniej dzieci!
Co do tej terapi to podobnie leczono agresje, sam znam takich, którzy się uspokoili kiedy zajęli się boksem czy MMA, ale w tym przypadku to nie zadziała, to tak jakby od zabawy z lalkami nie chciało się uprawiać seksu z kobietami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Recepta na sodomitow, pedalow i pedolifow spod znaku LGBT powinna byc kula w leb a nie jakies sexlalki. Jak styrany trzeba miec beret zeby w ogole cos tak debilnego wymyslec?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
baster pl napisał:
Recepta na sodomitow, pedalow i pedolifow spod znaku LGBT powinna byc kula w leb a nie jakies sexlalki. Jak styrany trzeba miec beret zeby w ogole cos tak debilnego wymyslec?

Porównanie pedofila do homoseksualisty, albo perwera do gruba przesada. Zryty beret jest wtedy jak wyrządasz krzywdę. Nie rób z siebie debila.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
jak już dano prawa homoseksualistom to teraz zaczyna się powolutku dyskutować o pedofilach.
O pedofilach nie powinno być dyskusji. Ani o nikim innym kto krzywdzi drugie stworzenie. Nigdy i nigdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok