Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tesla najbardziej wadliwym elbilem. Norwegowie skarżą się na słabą jakość i częste awarie - Norwegia

Czytali temat:
Piotr Stefanczyk Szymon Poznań/Oslo Joanna Kuchnicka Michal LLLLLLLLLLLL mart enty boj fra oszlo Josef Satan ja ja Łukasz Ch Ikett Klaudia Montowska cham mediabet (273 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
pozytywnazołza
(pozytywnazołza)
Nowicjusz
No.. przeciez mowilam, zeby Tesli nie kupowac,to nikt mnie nie słuchał.. ròwniez wspominalam o samochodach elektrycznych dot. ,iz Tesla nie jest konstrukcyjnie przygotowana do jazdy w minusowych temperatuchach, niższych niz (-20) rowniez mnie nikt nie sluchal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Piotr Stefanczyk
(Walander)
Początkujący
Najpierw trzeba mieć,przetestować potem się wypowiadać.Kupując elektryka trzeba mieć świadomość wad i zalet.Nikt nie zmusza do zakupu auta elektrycznego na siłę!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolAker
(PolAker)
Wiking
Z niemieckimi samochodami z diesel nie wiele lepiej auta dla ludu robotniczego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
cham
(cham)
Stały Bywalec
To rzeczywiscie tragedia. 178 intervencji na 250.000 samochodow. Albo inaczej. 70 na 45.000.
Poza tym ze nic sie z tym samochodem nie dzieje to jest to bardzo fajne auto. Przyjmijmy rowniez ze samochody z konwencjonalnym napedem nigdy sie nie psuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
522 Posty
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Ja tutaj widze spisek miedzyplanetarny.
Jedyna zaleta jest to, ze jest skierowany na Norwegie. W Polsce bowiem bardzo nielicznych stac na ten samochod.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
sandra.opawska
(sandra.opawska)
Wiking
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas