Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
601 Postów
Josef Satan
(Satan) Online
Wyjadacz
wolanski napisał:
10.000 tak... a po oplatach i zarciu zostaje 5-6 tys zl albo i mniej jak mas tu rodzine dzieci

W Polsce, mniemam, zyje sie za darmo?
A...zapomnialem, PiS da na jedno i na drugie.....a twoje dzieci i wnuki i prawnuki beda musieli zebrac w przyszlosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
pozytywnazołza
(pozytywnazołza)
Początkujący
Satan napisał:
wolanski napisał:
10.000 tak... a po oplatach i zarciu zostaje 5-6 tys zl albo i mniej jak mas tu rodzine dzieci
W Polsce, mniemam, zyje sie za darmo?
A...zapomnialem, PiS da na jedno i na drugie.....a twoje dzieci i wnuki i prawnuki beda musieli zebrac w przyszlosci.

W Polsce zyje sie za pieniądze ,tak jak w kazdym kraju,tylko,ze zycie w Norwegi jest wybitnie drogie.. maly przyklad: za norweska tv,ktorej nie mialam! placilam 1500 koron czyli placilam za to czego nie mialam (jak dla mnie to bylo oszustwo) a w Pl za tv place 59zl z pelnym pakietem programòw,wiec gdzies sie lepiej i taniej zyje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
pozytywnazołza
(pozytywnazołza)
Początkujący
Zastanawia mnie jedno.. w naglòwku artykułu widnieją dwie flagi,ktore malo mają wspolnego,tym bardziej ,iz Norwegia nie jest w Uni Europejskiej, wiec jak to mozna interpretowac... czyzby wedlug autora,Norwegia sie z UE połączy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Oby nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolAker
(PolAker)
Wiking
Dobrze, już dobrze spokojnie chłopcy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
paweluanset
(paweluanset)
Nowicjusz
bojfraoszlo napisał:
Satanie!
...kto w Polsce zapłaci im 10 000zł netto ?????bo tyle tu mniej wiecej zarabiają
...nikt!
...to było pytanie retoryczne.............

a w Polsce piwo w sklepie kosztuje 16 zl chleb 22 zl wolowina 150 zl /kg wodka 160 zl
papierosy paczka 70zl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj
2151 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
pozytywnazołza napisał:
Zastanawia mnie jedno.. w naglòwku artykułu widnieją dwie flagi,ktore malo mają wspolnego,tym bardziej ,iz Norwegia nie jest w Uni Europejskiej, wiec jak to mozna interpretowac... czyzby wedlug autora,Norwegia sie z UE połączy....

...Polske mozna by bylo z Norwegia polaczyc
...tylko Szwecje trzeba troche przesunac ..no i osuszyc Baltyk
...tylko skad wziasc tyle hulajnog?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Nowicjusz
Morawiecki zagwarantuje Wam prace za miske ryzu!Beda dalej krasc az milo,dokoncza Kaczynski Tower za Wasze pieniazki,wyobrazcie sobie taka Szydlo jak po angielsku sie wypowiada albo Kempa.Nie wiem gdzie wolowine kolega tutaj kupuje za 350koron,jak cena waha sie miedzy 130-160 za flatbiff chociazby...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:22  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
pozytywnazołza
(pozytywnazołza)
Początkujący
bojfraoszlo napisał:
pozytywnazołza napisał:
...Polske mozna by bylo z Norwegia polaczyc
...tylko Szwecje trzeba troche przesunac ..no i osuszyc Baltyk
...tylko skad wziasc tyle hulajnog?

Boy fra oszlo wsiądzie na hulajnoge i bedzie starannie przesuwał Szwecje... hahaha zdmuchnie morze Bałtyckie i bedzie na hulajnodze Polskę z Norwegią łączyc.. ahaha!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
paweluanset
(paweluanset)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-16  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas